Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik mosógép tisztító...

Létezik mosógép tisztító kapszula vagy csak folyadék formájában lehet ilyet kapni, amit a mosószer adagolóba kell önteni?

Figyelt kérdés

Felültöltős mosógépünk van, és a folyadék egy része kifolyik a mosószer adagolóból, amint beleöntöm, így kárba vész.

Amennyire tudtam kézileg megtisztítom, de nem férek oda minden zugba, így maradnak benne maradványok, amiket el szeretnék valahogy távolítani.

A kapszula vagy por formájú tisztító jó lenne, mert a mosópor is benne marad az adagolóba, de a folyadék kifolyik belőle.

Esetleg valami házipraktika, ami nektek is bevált, ha van, szívesen kipróbálnám.



2019. jún. 2. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az adagoló rekeszt nem tudod kivenni? Én ki szoktam venni és beáztatom sima mosószeres vízbe aztán megsikálom. A dobot meg pár szár ft-os sima trisóval szoktam, beledobom a koszos konyharuhát, beleszórok fél zacskó trisót és 95 fokon 2 órás programmal kimosok. Szép tiszta lesz a dob belül. De üresen is lehet átmosni,de így kettő az egyben letudom. :)
2019. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mosószer adagolót vedd le, utána ki lehet tisztítani. A folyadèk csak akkor folyik ki ha túltöltöd, vagy becsukás után kinyitod. Trisóval szoktam èn is átmosni a gèpet. Szüksèg esetèn hypoval vagy domesztosszal is mostam már át.
2019. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kiveszem a mosószer adagolót, de minden zugot akkor sem tudok elérni.
2019. jún. 3. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Használj fogkefét.
2021. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!