Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Apró pici lyukat miért vág a...

Apró pici lyukat miért vág a mosógép a ruhaneműre?

Figyelt kérdés
több ruhadarabon is észrevettem, van ahol egymás mellett két pici is lyuk lett, mitől? túl vékony az anyag? 40-es ruhát 60-asra dobott anyum? vagy hogy 700-ra vette a centrifugát 500ról? tényleg érdekelne mert zavar
2019. jún. 5. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A mosógép dobjában van valahol egy apró hiba, vagy egy olyan lyuk, aminek éles a széle. Próbáld meg megkeresni, kicsit megcsiszolni finoman dörzspapírral, vagy hívj egy szerelőt. Nekem is volt ilyen, nincs semmi gond. Meg tudják csinálni.
2019. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
átsimogattam már a dob belsejét, sehol semmi nagy változás nincs :(
2019. jún. 5. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha felültöltős, akkor a fedelet is nézd meg, és a peremeket. Vagy zseblámpával világíts be a dob alá, és ott keresd az okot.
2019. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez akkor történhet, ha a cipzár kilyukasztja. Mosás előtt minden cipzárt húzz fel, a gombokat gombold be és a kapcsokat is kapcsold be a ruhákon.
2019. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!