Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan szárítógépet amiben nem mennek össze a szárítógépbe tehető ruhák sem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Napfény. Friss levegő. (Erkélyen / kertben / nyitott ablaknál). 34 fok van. Nyár eleje.
2019. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted ez a válasz hasznos volt a kerdesemre?? Miert kommenteltel? Nincs se erkelyem te taraszom.. illetve ha lenne akkor is szívem joga szárítógépet használni!
2019. jún. 13. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Azért kommenteltem, mert ez a véleményem. Felesleges energiapazarlás a szárítógép szerintem, nagyon divatos. Még a zsírúj A+++-os mosógépem is kibolyhosítja a pamut pólóimat, egy csalódás. A szárítógép is ki fogja őket bolyhosítani (neked), hamarabb, a normális használatnál. Szóval divat, meg menő mindent megvenni, és ezzel hencegni, de én max kisgyermekes családokban látom értelmét a szárítógépnek. Egyébként egy totál felesleges energiapazarlás környezetvédelmi szempontból.

Ablakod biztos van.

2019. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Ez olyan mint a férfi nemi szerv, minél nagyobb anál jobb, vegyél valami nagy drága LG gépet
2019. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
77%
A nővéremnek Elektrolux van, teljesen meg van vele elégedve, a törülközők pihe-puhák, és még pólót vasalni sem kell utána. Tényleg, megbizonyosodtam róla.
2019. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!