Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segítség! Hogy takarítsak ki?

Segítség! Hogy takarítsak ki?

Figyelt kérdés

Van 3 kismacskám, akik sokszor nem az alomba végzik még a dolgukat és egyszerűen már undorítónak érzek mindent itthon. Minden alkalommal felszedett a kaksit vagy a pisit, utána feltörlök. Holnap már új felmosót veszek, mert ezt egy halom fertőzésnek érzem. De egyszerűen nem tudom, hogy lehet úgy kitakarítani, hogy tisztának tűnjön minden. Az új felmosóval és valami vegyszerrel (ilyet is mondjatok lécci, eddig főleg ecetet használtam, de az már nekem kevés) alaposan felmosok, de nem tudom hol van épp kaki folt, amit esetleg széthordtak, így olyan, mintha csak kenném mindenhová.

Van valami ötletetek? Már nem bírom ezt.

21/L


2019. jún. 27. 12:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Pszichiáter.
2019. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Tényleg ekkora baj, hogy nem szeretem, hogy minden macskaszaros? Valóban, kissé már belebolondultam, de ha egyszer mindig azt látom, hogy a szar, ami ott van a földön, már el van kenve, vagyis szét lett hordva mindenhová... Nem kellemes.
2019. jún. 27. 12:28
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Ne itt kérdezd, hogy takaríthatsz ki, hanem az "Állatok"-ban, hogy hogyan lehet a macsekokat szobatisztaságra szoktatni Én úgy kib...nám őket, mint macskát szarni, hogy stílszerű legyek.
2019. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyakrabban tisztítsd az almot, vagy tegyél le több helyre.

A macska csak akkor végzi másutt a dolgát, ha nem tiszta az alom.

Ezt az ecetes ügyletet nyugodtan felejtsd el, hypos vagy domestosos felmosás után garantáltan tisztaság lesz.

(A nagymacskát meg ivartalaníttasd, ha a tiéd!)

2019. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Elméletben tudom hogy kell őket alomra szoktatni, szoktak is odamenni. Már azért kevesebbszer mennek máshová, mint mondjuk egy hete. Kicsit nehéz, mert 6 hetesek és "árvák" szóval az anyjuk se tud példát mutatni, meg kb 1-1,5 hetes korukban lettek találva, azóta anya nélkül vannak. Na de nem is ez a lényeg, ezt én megértem. Csak a "piszok" nehéz.
2019. jún. 27. 12:37
 6/25 A kérdező kommentje:
Veszek majd akkor Domestost.
2019. jún. 27. 12:41
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Még kicsik, de pár hét múlva megszűnik a dolog.

Hogy szoktad feltakarítani? Papírtörlővel szedd/itatsd fel a kaikt/pisit. Utána pedig a kőre locsolsz egy kis domesztoszt és nedves ronggyal áttörlöd. Majd kiöblíted a rongyot és megint áttörlöd a paldót. Ezután mehet a felmosás ha nagyon akarod. A rongyot pedig sima domesztoszos vízbe áztasd be.

2019. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Eddig felszedtem papírtörlővel, utána feltöröltem felmosóval (ecet, esetleg mosogatószer) azt jól kiöblítettem, majd ismét feltöröltem vele.

De lehet ez a rongyos tényleg jobb, mert jobban ki lehet mosni. Plusz tényleg szerzek be Domestost. Köszönöm a segítséget! :)

2019. jún. 27. 13:11
 9/25 anonim ***** válasza:
48%
Ecet a salátába való, nem a felmosó vödörbe. Hypó vagy domestos (lényegében ugyan az).
2019. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát én mondjuk egy járókába tenném őket, felügyelet nélkül, alá meg betegalátétet/kutyapelust.
2019. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!