Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy csinàljam hogy olyan...

Hogy csinàljam hogy olyan illata legyen a ruháimnak mint amikor ùjonnan hozom a boltból?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Büdös? Igaz, én kínaiból öltözködöm...
2019. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én márkás cuccokat veszek
2019. júl. 12. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, túl macerás.

Ott kezdődik, hogy csírátlanítani kéne, aztán meg olyan körülmények között tárolni, mint a boltban.

2019. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha köszi
2019. júl. 12. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:
"Újszaga" legyen? Jó kérdés.
2019. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen új szaga😁
2019. júl. 16. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:

"újszaga", egybe írva


Jó kérdés, engem is izgat.

Az öblítőktől hányok, nem használok így vizesruha szagúak lesznek száradás után amire avatatlan azt mondja, hogy büdös. Pedig nem, csak tiszta és nincs összekoszolva az öblítők büdösítőjével. Jelenleg 10ml 20% ecet az "öblítőszer", a mosószer pedig a gyárilag ajánlott mennyiség fele. Perwoll. Hullára elég, igazából nem is koszos a ruha, csak a napi viselet éri. Szóval patyolattiszta, csak a köznép mára be lett hülyítve az öblítőszagra.

2019. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!