Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 20évesen vehetek fel hitelt,...

20évesen vehetek fel hitelt, és ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

Hitelt szeretnék felvenni.

20éves vagyok, 1honap kihagyással tobb mint 1 éve dolgozom, havi keresetem 150+.

Körülbelül 4milliora lenne szükségem.



2019. júl. 28. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyben a bankban érdemes megkérdezni, mert ők fogják elbírálni, érdemes-e nekik hitelt adni neked. Ha igen, az ajánlatukból (érdemes több bankét összevetni) meg te is látni fogod, hogy jó ötlet-e felvenned.
2019. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem adtak 20 évesen, 5 éve, igaz csak 200 ezerről volt szó, nem 4 millióról.

min. 3 hónap munkaviszony kellett 130ezer volt a fizum. kérdezték hogy mennyi a család bevétele nettoban.. más nem rémlik

2019. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fizetésed maximum 50%a terhelhető hitellel. Hosszabb futamidővel, hogy alacsonyabb törlesztő jöjjön ki, van esélyed. De vedd bele, hogy cirka 10 évre lekötöd magad, ha nem akarsz oltári magas törlesztőt.

Bankfüggő egyébként, én anno 2 millát akartam lakásfelújításhoz, kb 140es nettóra. K&H-ban szívóztak, elsőre lelkesen mondta az ügyintéző, hogy persze nem lesz gond, aztán vagy négyszer mentem vissza, hogy még ez az nem jó, vagy két hétig húzták, a végén felhívtak, hogy izé, kezes kéne, majd mikor bementünk pàrommal, akkor meg elkezdtek vakarózni, hogy de nem a férjem, akkor nem lesz jó kezesnek, hát ő csak egy vadidegen.

Ezek után felálltunk és eljöttünk.

Másnap becsattogtam a Sberbankba (előtte semmit nem tudtam róla, sose bankoltam náluk, de neten a kalkulátor szépeket írt), cirka egy óra alatt mindent elintéztünk, két nap múlva reggel már a számlámon volt a pénz, ja és még nagyobb összeget is ajánlottak, hogy belefér papíron, csak az egyéb kiadásaim miatt én belőttem, mennyi törlesztőt akarok ugye.

Szóval az sem mindegy, melyik bankot választod. De azt vedd bele, hogy szinte mindenhol feltétel, hogy hozzájuk érkezzen a pénzed, szóval rögtön kell számla is.

2019. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tatabányai vagyok, itt melyik banknál érdemes?
2019. júl. 28. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez igy nehez lesz...

Legalabb kellene egy bankszamlat nyitni ahova megy a bered, igy konyebben igazolhato a bank fele.

Alatalaban minimum 3 honap munkaviszony szukseges 1 azon helyen.

Ez nagy kerdojel, hogy ezt az osszeget erre a penzre megkapod-e.

Kollegam netto 300 ezerre kapott 6 milliot.

Szerintem kicsi a kereseted, de ne legyen igazam.

Azt viszont tudd, ha felveszed onnantol rabja vagy a banknak!

Az renduletlen minden honapban fizetni kell sok-sok eveken at!

Nem tudom mire kell, de pl.egy auto miatt nem vennek fel ennyi kolcsont ilyen fiatalon.

Leszel igy is majdnem 30 mire visszafizeted.

Nincs olyan, hogy hol erdemes, mind ketszinu.

Amig alairod mosolygas es jokedv.

Alairas utan arogancia es lenezes.

Kalkulalj netes oldalakos es donts.

2019. júl. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ház miatt szeretném felvenni a hitelt. Voltam bent megérdeklődni. Elvileg lehetséges,de ha 3milliot veszek vel akkor a havi törlesztője 65ezer és 5milliot fizetek vissza,viszont ha 4milliot akkor 85ezer a törleesztő
2019. aug. 1. 22:45
 7/7 A kérdező kommentje:
És persze 7milliot kell vissza adnom
2019. aug. 1. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!