Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi lenne a legjobb megoldás...

Mi lenne a legjobb megoldás ha nem találok albérletet?

Figyelt kérdés
Nem találok albérletet már nagyon régóta, ami van is arra hamar lecsapnak, szinte sehogy se jön össze. Gondolkodtam veszek fel hitelt és veszek hazat/lakast de annak is nagy a kamatozása szóval nem tudom. Nem tudtok valami megoldást?

2019. aug. 9. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet szobát keresni, magánkollégáiumot, illetve nagyobb területen keresni tovább albérletet.
2019. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol keresel?
2019. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ózdon..
2019. aug. 9. 10:23
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha tényleg ennyire nincs, akkor nem tudsz más településen nézni? Én gond nélkül találtam a városomban

A saját ház hosszú távon jobban megéri, de nem árt hozzá önerő jócskán, anélkül valószínű szóba sem áll veled a bank.

2019. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Közelben nincs, az a baj itt van a munkahelyem is, messzebbre mennék új melót kellene keresnem. meg a buszbérlet se érné meg ugy, igaz a gyar visszatériti,de akkor az első hónap milyen nehéz lenne.
2019. aug. 9. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha problémát okoz neked egy buszbérlet kifizetése, miből akarod fizetni az albérletet?
2019. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ózdra menni lakni? Ez szerintem az év vicce... gyári munka van máshol is miért pont oda kellett menned? Vagy esetleg tősgyökeres vagy...?
2019. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát már ott dolgozol? Akkor most is laksz valahol, ahonnan bejársz a gyárba...
2019. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Céges busz van? Milyen településeket érint?
2019. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz indulatból mondom, de azért egy gyári meló nem akkora karrier, hogy annyira ragaszkodj hozzá. Ha máshol van jobb lehetőség, lépni kell.

Van pár gyár itthon, akik biztosítanak munkászállót és mellé viszonylag jó fizut. Elindulni tökéletes, aztán gyűjtesz és mész albiba ha van rá igényed. Felesleges elhetetlen városokban vegetalni.. Nem ismerem Ôzdot, de ha nincs albi, az épp elég. Máshol tényleg dögivel van választék.

2019. aug. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!