Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hatvan és környéke családi...

Hatvan és környéke családi ház vásárlása?

Figyelt kérdés

Közbiztonság, munkahelyek (Gödöllő ~40km), iskolák, közlekedés (buszok) szempontjából milyen? Hatvan és Gödöllő közti településeket már megdrágította Budapest közelsége... Pedig Gödöllő és környéke jobb lett volna.


Vagy hova érdemes menni lakni, ha jó lenne a dimbes-dombos, hangulatos (szeretem a hegyeket) környezet, a közbiztonság is jó legyen, és elérhető árú ingatlanok közül tudjunk válogatni, fiatal párként.


Maradnánk a keleti országrészben, a család közelsége miatt.



Csak amit olvastam... Gyöngyös nem jó, Eger nem jó, Miskolc tudjuk milyen, Hatvant nem ismerem, Gödöllő pedig már drága.


Ha leteszek a hegyvidékről, akkor marad Nyíregyháza - na pont hogy Szabolcs megyéből akarok menni... Debrecen, az nagyon drága és sok jót nem olvastam róla, Szolnok semmilyen, Kecskemétről se sok jót olvasni...


Szóval akkor hova a fenébe?


2019. aug. 13. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz hely Hatvan, de eléggé megszaladtak az árak arra is.

Heréd, Verseg, Nagykökényes, Kartal, itt még viszonylag jók az árak.

Galgamácsa, Váchartyán, Vácrátót nagyon szép helyen vannak, árak is egész barátiak, bár mindenért autózni, buszozni kell. Iskolába nem kényelmes bejárni onnét.

2019. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem városba szeretnél költözni Hort se rossz ötlet. Gyöngyös-Hatvan között van, Budapestre is jó a közlekedés, sok busz megy át a településen (3-as út). Közel a Mátra, közel két város,a lakosság összetétele sem rossz,munkahelyek is vannak a környéken.
2019. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de Gyöngyösnek rossz híre van...
2019. aug. 14. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!