Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ötletem sincs, segitseg?

Ötletem sincs, segitseg?

Figyelt kérdés

Lassan esedekes a hazvasarlas, mar 1 eve gondolkodom, hogy merre mennék de mikor talalok egy helyet utanna mindig elbizonytalanodok. Most szentendren gondolkodom a hegyoldalon 15 milliom lenne rá pluaz felujitas , nezegettem ingatlanoldalakat de ebben sem vagyok biztos.

Tehat ti merre mennetek? Hol lenne erdemes ,jo kornyek legyen es maximum fel orára elerheto legyen egy nagyobb város munkalehetoseg miatt.


2019. aug. 13. 20:46
 1/8 anonim válasza:
0%
Külföld.
2019. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Szentendre jó hely, de a hegyoldalban télen sokszor nehezen megközelíthető.

Sokszor még aszfalt út sincs, erre gondolj megvételekor.

2019. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Székesfehérvár környéke.

Minden közel van, (város, kórház, munkahelyek) Velencei-tó, Balaton és Budapest-Déli pu. is csak egy óra.

2019. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Gondolkozz még 1 évet, és semmire nem lesz elegendő az a 15 millió. Minden egyes hónap gondolkodással százezreket buksz.
2019. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Győr környéke, mert a bérek jók, van minden és minimálisak a dugók. Csúcsforgalomba se áll be a közlekedés alaphelyzetbe. Ráadásul a levegő a városban sokkal jobb mint BP, meg persze csendesebb is. Erre fele a fél óra 30 km távolságot jelent többnyire, vidékről be a városba. Az infrastruktúra az Audi miatt országos viszonylatba jóval átlag feletti a város agglomerációjában is.
2019. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
15 millióból szentendrén házat? Kb 5-6 éve lehetett volna annyiból az aljából válogatni.
2019. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Én itt lakok Szentendre mellett.

15 millióból endrén a hegyen max egy lepukkan faházas nyaralót kapsz közmű nélkül. Városba bejutás: ok, hogy közel van, de a 11-es egyre járhatatlanabb,fél óra alatt max HÉV-el vagy bent.

Egyébként a környék jó,én szeretek itt lakni :)

2019. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Én írtam a 3-as választ, ami láthatóan egyesek szerint "Nem hasznos"

Nos, egy-két értelmesebb kivételtől eltekintve, a többiek elsiklottak a Kérdező 15 milliós házvásárlási szándéka felett. (Szentendrén? GyMS. megye? Kac-kac!)

Ellenben Székesfehérvár környékén, némi szerencsével MÉG kaphat ennyiért és a környék - megfelelően megválogatva - rendelkezik az összes kitétellel, ami a Kérdezőnek fontos.

De felőlem ajánlgathatjátok neki a Rózsadombot is Budán, legfeljebb semmire nem megy a válaszokkal, de egy jót beszélgetett!:)

2019. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!