Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szarvaskő, Heves megye vélemén...

Szarvaskő, Heves megye vélemények?

Figyelt kérdés

Amit én látok, láttam (mikor arra jártam): szép hegyi környezet, falusias de nem lepukkant, mellékutcái végképp csendesek, Eger közel van, rengeteg a buszjárat, és csak 11 km, kisebbség tudtommal minimális vagy nincs is.


Kontra: mivel falusias, nincs semmi, mindenért Egerbe kell menni, iskola óvoda, boltok, gyógyszertár... De mást nem tudok felhozni ellene.


A kérdés, érdemes lehet itt házat venni, és inkább kiadni azt a többletet érte (hitel), felújítani egyet, mint hogy Szabolcs megyében a síkságon romás környezetben (itt busz alig, azok is sokszor tele vannak..., vonat van, dehát na...) élni, cserébe fokkal olcsóbbak az ingatlanok, és van minden ami kellhet? De iskola, óvoda... rossz társaság.


Véleményem szerint a vidéki élet annyiban tér el, hogy nagyobb szervezést igényel. Át kell gondolni mi kell az üzletekből előre, és bevásárolni, nem akkor szaladni ha eszembe jut valami. Városon ez járható, csak értelme nincs most ezért most azért kiszaladgálni... A gyereknek később a szórakozási lehetőség is adott lenne, mivel közel van a város.


Fiatal pár.



2019. aug. 15. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit én láttam belőle ottjártamkor az tetszett. A kérdés ugye a meló, hogy van-e és a bejárást hogy tudjátok megoldani.
2019. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag mindent leírtál a kérdésben, amit válaszolni lehetne.

Szarvaskőt nyugodtan tekinthetjük Eger külterületének, annak minden előnyével, hátrányok nélkül.

A menetidő Szarvaskő és Eger belvárosa között, ahol minden van, nagyjából 20 perc. Ennyit, vagy ennél sokkal többet meg kell tenned sokszor településen belül is, hogy eljuss a célig. Budapesten akár 1-1,5 órát is.

Összehasonlíthatatlan Szabolccsal, én nem sokáig gondolkoznék, mert sokan rá fognak erre jönni és ezt az ingatlan árak is követni fogják.

2019. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 mint írtam is, rengeteg buszjárat van.

#2 na igen, reméljük belátható időn belül erre még nem kerül sor... Én már mennék, csak még egyelőre le vagyok kötve.

2019. aug. 15. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rengeteg buszjárat is van de gyerekkel, esetleg két gyerekkel, nem hiszem,hogy bölcsibe/óvodába busszal járnátok.

Általában egy ilyen helyzethez két kocsi kell,és bár Eger megyeszékhely, nem tudom,hogy mennyire találtok ott munkalehetőséget.


Nagy általánosságban igaz amit írsz:gyönyörű környezet, gyakori buszközlekedés,de fel kell mérni,hogy az előttetek álló években a mindennapokat hogy tudjátok megoldani.

2019. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szabolcsba kisebbség mellé ne. Iszonyatosan kitoltok a gyerekeitekkel.

20 perc utazás az semmi.

2019. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőségetek Eger mellé költözni, akkor csak bátran. Munka van, dolgozni lehet. A város pörög, a turizmus és a bor tolja a gazdaságot. Szarvaskő nagyon szép környezetben van úgy, hogy van egy újabb településrésze, ami a rendszerváltás után épült a hegyen. Ha van annyi pénzetek ott tudtok szép és jó házat venni, de a faluba sem probléma szerintem megfelelő házat találni. Egyébként ez a falu is túraútvonalak mentén, Szilvásvárad irányában van. Szerintem az esti élet és szórakozás annyi, mint más faluban (0), de Eger tényleg közel van.
2019. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!