Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek mennyiért lehetne...

Szerintetek mennyiért lehetne eladni az alábbi ingatlant?

Figyelt kérdés

Picike studiolakás a Blaha mögött, (kb. 3 perc séta a körút), földszinti, belső udvarra néző, csendes. A lakás maga elegge lepukkant.

Mit gondoltok?


2019. aug. 23. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindegy, hogy a Palotanegyed közepén van, vagy a Fecske utcában. És hogy vizes-e a ház vagy száraz, szép-e a társasház, jó állapotú vagy fedúcolt, jó-e a lakóközösség.

Kb. másfél-kétszeres az árkülönbség ezek alapján.

2019. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Meg a nm-t is tudni kéne és hogy milyen helyiségekből áll.

Tégláig kell lebontani és betonozni is, vagy elég új burkolat, festés?

2019. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Pofátlan árak vannak, én simán 30 millióért feltenném. Rengeteg befektető van, akik pár hét alatt kipofozzák és horror áron már adják is bérbe. Na központi helyen van, itt azt kell megfizetni.
2019. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

3: Szóval esetleg 2 milliós nm-árért egy felújítandó, udvari lakást egy omladozó házban balhés lakókkal? XD

Azosztigen.

Csak mondom, hogy ha Palotanegyed közepe, utcai, liftes, emleti, felújított, kulturált, kiglancolt műemlékház, akkor se!

2019. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as köszi :) en picit kevesebbre gondoltam, kivancsi vagyok mit mondanak meg.

Első sajna a pontos nm-t nem tudom, nem en vok a tulaj, de tippre 25-t mondanek. De lehet kicsit kisebb. Biztos tudod, h a studiolakas ismerve, hogy egyterű az egesz, nincsenek helyisegek. Egy kb szabalyos negyzetet kepzelj el, aminek az egyik sarka le van valasztva egy picike furdoszoba van ott. Termeszetesen nem a Palotanegyed, azert az sztem nem 3 perc seta csak. Ez a masik oldala, a Nepszinhaz utcaval parhuzamos kis utcacska. A haz maga erdekes, az utcafront felol abszolut kulturalt, szep, de a belso udvar mar nem olyan szep, meg van az a tipikus dohszag,ami mondjuk nagyon sok belvarosi hazban van. A lakok ranezesre olyanok, amilyenek, itt tenyleg csak annyit tudok, amit vendegkent latok beloluk, semmi extra, nyugi van, voltam mar ott ejszakara is, csend es nyugi volt. Ettol tobbet meg a vevo se latna a szomszedokbol.

2019. aug. 23. 14:50
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

studiolakás, földszinti, belső udvarra néző, elegge lepukkant, dohos....



Ezeket az egyetlen helyiségből álló "szükséglakásokat" pár éve még párszázezer Ft-ért árulták, ha tudtak fogni egy balekot.

Felőlem nevezheted "studiólakásnak", attól még egy komfort nélküli értéktelen lyuk.

(Ne feledd, hogy egyszer majd el is kell adni!)

2019. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ertek egyet azzal, hogy ertektelen lenne. Jelenleg ugy all az ingatlanpiac, hogy ez a kis lyuk akar a duplajaba is kerulhet, mint adott esetben a te videki, 2 szintes csaladi hazad. Lehet szomoru, de ez van jelenleg.
2019. aug. 23. 15:06
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha Békásmegyeren 30 millió egy 2 szobás panel a tizediken, akkor ez is ér ennyit! Gazdag egyetemista faterja megveszi, felújítja, egyetem végén pedig eladja. Nincs albérleti díj. Mindenki ezt csinálja, és nem bukik rajta.
2019. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Komfortfokozat? Fűtés? Fürdő, konyha van benne? A hely központi, de annyira nem jó. A lakás pici és lepukkant. 600ezer/nm körül van, ha nagyon felújítandó. Azért 1millió/nm körülí árakon vadiúj lakásokat lehet kapni. A 30 milliót ezért soknak érzem.
2019. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

"Termeszetesen nem a Palotanegyed, azert az sztem nem 3 perc seta csak"

Konkrétan a Blaha már a Palotanegyed, úgyhogy de.

2019. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!