Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyi házat néztetek meg,...

Mennyi házat néztetek meg, mielőtt megtaláltátok a megfelelőt?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy az első a befutó?

2019. aug. 25. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A 2., de csak mert az elsőnél az eladó egy idióta volt.
2019. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Közel 100-at.
2019. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Hármat. Negyediket vettük meg. A 4. mellett az 1. tetszett a legjobban csak nem tudtunk megegyezni. Szerencse, mert a mostani még annál is jobb. Amúgy az ember érzi amikor belép, hogy igen ez az amit kerestem. A 2. 3. ingatlannál inkább ilyen menekülnék innen érzést éreztem, pedig képeken egyáltalán nem voltak rosszak.
2019. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Harmat neztem meg es a masodik lett a befuto. Imadom ma is.
2019. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Nekünk is kb 4-5-ik. Építész vagyok, tehát eléggé szakmai szemmel nézem a lakásokat, hamar észreveszem, ha valami sántít. Az első kettő kb. olyan volt, hogy nézzük meg, a feleségem is lássa, hogy mi sántít a hirdetésben, mi a gond. Aztán volt egy-két ígéretes. A következőt pedig hirdetés alapján is láttam, hogy ez lesz a kecó, ha le tudunk csapni rá. Mi voltunk az első nézelődők, aznap megvettük alku nélkül.


Tényleg érzi azt az ember, hogyha árban, elhelyezkedésben, elrendezésben, kinézetben stimmel a lakás. Plusz a szövegezés, az eladó szimpatikussága is nagy pozitívum lehet. Az egyik megnézettben volt olyan, hogy a szövegezésből tudtam, hogy egy undorító ingatlanos lesz, a lakás amúgy nem is lett volna gáz, de nagyon rossz élmény volt megnézni. Ahogy beléptem, azzal fogadtak, hogy van 2 komoly vevő is, de ha gyorsan lecsapok, az enyém lehet. Nincs idő gondolkozni, másnap jönnek a foglalóval. Aztán megmutatták az előszobát. Ez fél éve volt, még mindig hirdetik.


Mindegy, sok sikert! Létezik, hogy az első a befutó, bízz a megérzéseidben.

2019. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mindet stimmel vele, tényleg álom. Csak pici. 50 nm. De nincs pénzük nagyobbra.

Köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 25. 23:43
 7/13 mindentudó99 ***** válasza:
93%
Házról beszélsz. Ha lesz rávaló toldasz hozzá.
2019. aug. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem a 13-at néztük meg nemrég... És még nincs vége. Vagy árban, vagy elhelyezkedésben, vagy elrendezésben stb. nem stimmelt.
2019. aug. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Barnabas333 ***** válasza:

Élőben még csak egy 3-4et, de mivel vettünk új autót kitoltam a vásárlást jövő év elejére, akkor lesz majd a nagy megnézési hajrá.

Sajnos a jók elkelnek 1-2 hét alatt, így előre nehéz nézegetni...

2019. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lakás volt ugyan, de nekem a harmadik lett a befutó.

De előzőleg amikor vettünk, akkor az első volt az. (Igaz még megnéztünk utána 3-at még aznap ingatlanossal, de én igazából már az elején érezem, hogy az első nekem megfelel.)

2019. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!