Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan vásárlás életjáradéki...

Ingatlan vásárlás életjáradéki szerződéssel? Aranytallér Örökjáradék nevű cég: Bárkinek tapasztalata, véleménye a cégről van?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van aki vett már lakást életjáradéki szerződéssel? Mik a tapasztalatok? Van-e rá bármilyen törvényi szabályozás Magyarországon? Hallottatok-e az "aranytallér örökjáradék" nevű cégről? Mostanában az ő hirdetéseikbe futok bele, viszont nem nagyon találok róluk infót neten, facen. Van face oldaluk, de véleményt mmég senki sem írt. A weboldaluk semmitmondó. Bárkinek van ezzel a céggel kapcsolatban tapasztalata? Bármilyen véleményt, tapasztalatot szívesen meghallagatok az életjáradékos lakásvásárlással kapcsolatban is. Köszönöm!

2019. aug. 26. 13:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Például itt egy életjáradékos szerződés: [link]
2019. aug. 26. 13:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ha nem zavar, hogy lehet hogy még 10-15 évig fizetsz egy olyan lakás után életjáradékot és karbantarzási költségeket, ahová a lábad se teheted be.... ez minden csak nem jó befektetés
2019. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rákerestem, de valós fizikai elérhetőséget azaz konkrét bejegyzett címet nem találtam.

Ezért én "LINKNEK" nyilvánítom ezt a céget!

2019. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez lenne az első kérdésem. Kit terhel a karbantartás költsége? A haszonélvezőt, aki benne lakik, vagy a tulajdonost? Ezt tudja valaki?
2019. aug. 26. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Állagmegóvás a haszonélvező költsége, minden egyéb a tulajé vagyis pl ha a társasház a társasház felújításár megszavazza, az a tulaj költsége. Ez akár havi 5-15 ezres plussz költség is lehet
2019. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: többek között EZ IS zavar engem. Csak egy 80-as számot találok, mint kontaktot. Se cím, se egyéb konkrét. Facen nincs vélemény róla, van 26 követőjük. A honlapjuk semmitmondó. Kicsit gyanús. Cégnek hol tud utánajárni az ember?
2019. aug. 26. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Hagyjad már ezt a formációt, ezek állandóan a 77 éves ügyfelük részére keresnek életjáradék befektetőt...


Bizonytalanra fizess még legalább 10-20 évig 60 ezret havonta... kiváló befektetés.


És igen, oda biztos hogy be nem költözhetsz addig.

2019. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. Hagytam a fenébe ezt a hirdetést....
2019. aug. 30. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!