Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepel Csillagtelepi részén...

Csepel Csillagtelepi részén milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Világéletünkben Zuglóban laktunk, viszont most tervezzük, hogy Csepelre költözünk, pontosan a Reggel utcába. Érdekelnének az itt lakók tapasztalatai, hogy sok-e a kissebbség ezen a részen, vannak-e hajléktalanok, milyen a közbiztonság? Kérlek csak olyanok írjanak, akiknek van tapasztalatuk a környékkel kapcsolatban és nem csak hallottak róla. Köszönöm szépen!

2019. szept. 1. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Elméletileg nyugis de azert van brazil es csöves rendesen.
2019. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Elég sok a kátrányos helyzetű sajnos
2019. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Careca válasza:
74%

A Reggel u. nyugis rész.


Egyeske... Ne beszélj butus dolgokat... Menj a Vasas-Védgátba...

2019. szept. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lakni csak Csepel más részén laktam, de csomószor jártam arra, ha épp arra volt dolgom. Soha nem tapasztaltam semmi negatívat. Csöveseket, kisebbségieket tekintve szerintem nem rosszabb a helyzet, mint a budapesti átlag.
2019. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszi, hogy írtok! Mindenkinek megy a felpontozás, jöhetnek még a vélemények.

2019. szept. 2. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

A Zrínyi utcában éltem egy darabig, pont a Spar mögött. Csepel egészére elmondható, hogy sok a sötétebb bőrű egyén, de ez sajnos már másfelé is tapasztalható Budapesten szerintem, ami hasonló, vagy picit drágább árkategória.

Én szerettem egyébként azt a környéket. Minden nagyon közel van. Busz, hév állomás, bevásárlási lehetőség. Semmi szüksége az embernek autóra igazából. Csövest szinte sosem láttam, annak ellenére, hogy forgalamsabb környék, ők inkább a pláza és a Szent Imre környékén vannak jelen. Nem találkoztam többel, mint bárhol máshol. Mocskosabbnak sem mondanám, mint bármelyik másik városrészt és a közbiztonság sem rosszabb szerintem. Én fiatal nőként éjszaka is hazamertem menni egyedül anélkül, hogy kellemetlen érzés futott volna végig rajtam. Sosem éreztem azt az ott töltött 3 évem alatt, hogy valamiért nem kellene biztonságban éreznem magam.

Egy valami tény és ezt a saját bőrömön tapasztaltam meg. Én Csepel előtt Budaörsön éltem. A különbség nyilvánvalóan ég és föld. Teljesen más kaliberű emberek lakják, teljesen más mentalitással. Amíg ott óriási gazdagságot tapasztaltam az átlag lakosságtól és én baromi szegénynek éreztem magam, addig Csepelen tény, hogy inkább az átlag kis dolgozó emberek közössége mozog és már-már gazdagnak éreztem magam ehhez a közeghez. Ettől függetlenül, ahogy mondtam, sosem ért atrocitás, szerettem ott élni és most sem lakom sokkal távolabb. :)

Azt már csak hallomásból tudom csepeli ismerősöktől, hogy az elmúlt 2-3 évben nagyon sok fiatal pár költözött Csepelre a kedvezőbb árak miatt, így talán egy kicsit jó irányban hígulhat már a lakosság.

Azt sajnálom egy picit, hogy a panelprogram idején a legtöbb tömb nem újíttatta fel a házat, így eléggé lepattant hatást kelt már a szoci telep. Ha ez nem így lenne, akkor valószínű mi is ott nézelődtünk volna, amikor a sajátot kerestük.

2019. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Csillagtelepen a Szabadság utcában néztem egy eladó lakást a Sparral szembeni oldalban. Hálás lennék, ha aktuális infókkal segítenétek a döntésemet: (ha esetleg épp ott lakik valaki) milyenek az ott lakók? Változott-e a környék az utóbbi két évben? Mennyire biztonságos? A ház önkormányzati felújítás alatt van, az ablakokat a lépcsőházban már kicserélték, de a külső szigetelés még várat magára. Esetleg lehet tudni, hogy mikor folytatódik a felújítás? Köszönöm a segítséget!
2021. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!