Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Keleti pályaudvarnál találtam...

Keleti pályaudvarnál találtam egy eladó lakást a Murányi utca elején. Milyen környék?

Figyelt kérdés
A lakás felújított, a mai kornak megfelelő a kialakítása, árban nagyon kedvező. A környékről nagyon sok rosszat hallottam. Ennyire rossz lenne a helyzet arrafelé? 2. kerületi lakásomat adtam el, és egy kisebb lakásba költöznék. Bevallom, hogy a keleti környékén nem nagyon jártam. Leginkább az ott lakók véleményét várom! Köszi! :-)

2019. szept. 9. 20:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Mi 30 éve a Hernád utcában lakunk, semmi bajunk.
2019. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Csípd meg, mert elviszik!

Csak beszélj a kk-vel a lakókról, a ház állapotáról, anyagi helyzetéről!

2019. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen kikérem a dokumentumokat! :-)

2019. szept. 9. 21:15
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy nincsenek neha erdekesebb egyedek errefele, de egyebkent teljesen rendben van. :)

(Istvan utca)

2019. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
Hát, azért ez nem egy II. kerület! Ha ahhoz vagy szokva, akkor ég és föld. Koszos, a környéki régi házak ócskák, jó eséllyel nincs lift, emberi és kutyavizelettől büdös, a levegő rossz, és a közönség se éppen úri. Természetesen el lehet itt lakni, de a II. kerületből soha nem költöznék ide.
2019. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%

Szlömmös, mint a pályaudvarok környéke mindig.

Ha pl. megvan a Blaha aluljáró vagy a Nyugati aluljáró, na, olyan.

2019. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Mit jelent, hogy találtál, ha még nem is jártál arra?
2019. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Bethlen Gábor utcában laktam, biztonságos, de látsz sok zűrös arcot azért. A jó közlekedés elég sok mindenért kárpótol, meg a rengeteg bolt egy köpésre.

A lépcsőházak tényleg elég lepukkantak, földszintit ne vegyél, meg sokadik emeletit sem, mert lift tuti nincs.

2019. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7: Még nem voltam megnézni, csak a neten láttam még.


Köszi a válaszokat! Természetesen körbenézek majd a környéken, amikor megyek megnézni.


Én sem szívesen költözöm el a II. kerületből, de most láttam jónak eladni a lakásom. Az összegből szeretnék eltenni, így sajnos nem sok marad új lakásra, annyira drágák az ingatlanok, és a VII. kerületben még jók az árak. Hitelt pedig nem szeretnék felvenni. Gondolkoztam XIV. kerületen is, ami zöldebb, de nem szeretnék ennyire kiköltözni a városból. Az újépítésűekről már le is mondtam, meg amúgy is jobban szeretem a régi házakat.


Meglátom mi lesz. :-)

2019. szept. 10. 10:50
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Hát figyelj, a XIV. kerület csak +1 megálló már a Keletitől.:)

A 7-es buszcsalád mentén én kimennék oda, persze a Róna utcán innen gondoltam.

2019. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!