Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Volt már rettenetesen fárasztó...

Volt már rettenetesen fárasztó vevőd ingatlanra?

Figyelt kérdés

Mindenfélét kikötött, mindennek úgy kellett lennie, ahogy ő akarta, nem bízott semmiben, senkiben, a végén már ott tartottál, hogy inkább visszamondod az egészet.

Most kb már majdnem ott tart a dolog, hogy úgy adjam át a kulcsot, hogy ő nyújtja a pénzt, és egyszerre vesszük el egymástól...


2019. szept. 14. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Miért kell ezen csodálkozni ?

Ilyen világot élünk.Én sem vennék zsákba macskát .

Ingatlannál nem kis pénzek forognak kockán .

Természetesen ha már zsebedben érzed a pénzt,jöhetne reklamálni,semmi sem fogna érdekelni .

Nagyon remélem a pénzt is ügyvéd előtt fogja átadni .

Ezt egyébként is igy szokták .

2019. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eladóm volt, aki heti kètszer hívott, hogy vegyem már meg a retek hűtőjèt meg mosógèpèrt mert nem kell senkinek. Mondom nekem sem, felújítok, újat szeretnèk. Ha neki nem kell, hagyja ott majd kidobom. Na ezt hogy kèpzelem? Mondom akkor vigye el, adja el. De nem kell senkinek. Ès így egy vègtelen ciklusban.


Aztán megszegte a birtokbaadás dátumát, figyelj, mert az 50 èves függönyèt mosta ès mèg nem száradt meg. Amit viszont ingyen ad a lakással, csak mèg szárad. Azt hittem felrobbanok.


Mindkèt oldalon vannak hülyèk, az emberek körülmènyesek. Ez van.

2019. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ő nem tudhatja hogy rendes ember vagy . Sok pénz. Óvatos. Sok embert kiforgattak már ingatlan adásvételnél.
2019. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hm, köszönöm, eddig eladtam vagy 6 házat, rengeteg vevő, szinte a 99.9999999% teljesen normális volt.

Nem vagyok ingatlanos.

Nem elképzelhetetlen, hogy az ügyvédnél azt mondom neki, akkor keresgéljen máshol, mást magának.

Már 3x-ra megy az egész brigád miatta.

2019. szept. 15. 04:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!