Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a legjobb ingatlanos...

Melyik a legjobb ingatlanos oldal, ami a legtöbb lakást mutatja egy adott városban?

Figyelt kérdés

Költözés előtt állok, de úgy érzem, hogy nem jól keresgélek.

Lehet, hogy több lakás is van eladó az adott városban, de nem látom az összeset.

Használt téglalakásban gondolkodom.



#ajánlat #Ingatlanos oldal
2019. okt. 5. 18:32
 1/10 anonim válasza:
40%

Debreceni ingatlanközvetítő vagyok.


NINCS ilyen oldal. Ha lenne, mindenki azt használná. A kérdés olyan, hogy melyik oldalon van az összes magyar igaz hír. Nyilván emilyen sincsen.


Még én sem látom az összeset, pedig 14 társirodánk van.


Lehet fújolni, köpködni (lássuk be, sokszor igaz, hogy vannak kóklerek), de egy ingatlanos tudja, mit lehet kihozni a pénzből, pontosabb képet ad, mint egy-egy hirdetési oldal. Ha ismerős, alkudni is segít.


Ezt tudom ajánlani.

2019. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
ingatlan.com
2019. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

ingatlan.com

jofogas

ingatlanbazar

ingatlanok.hu

startapro ingatlan

sokingatlan.hu

otthonterkep

2019. okt. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat!

Első! Akkor gondolom érdemes felkeresni egy irodát és beszélni a részletekről.

2019. okt. 7. 09:26
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha akarsz, elmehetsz ingatlanoshoz, de felesleges.

Egy városban van kb. 10 iroda, a kínálatuk attól is függ, az eladó kizárólagos szerződést kötött-e velük. Amennyiben nem, az adott lakást megtalálhatod több iroda kínálatában is.

Az internetes keresőkön mindegyiket látod, kivéve azokat a jó árú ingatlanokat, amik olyan gyorsan elkelnek, hogy még fel sem kerülnek a honlapra (utóbbi szinte az egyetlen ok, hogy irodába menj).

Az ingatlan.com a legnagyobb és legrészletesebb kereső, azon szinte mindent megtalálsz. Aztán, ha kinéztél egy lakást, vagy úgyis ingatlanos árulja (tehát így-is, úgy is kapcsolatba kerülsz velük), vagy magánszemély. Utóbbinál magadnak kell intézni ügyvédet, közjegyzőt, tulajdoni lapot, stb (hacsak nem az eladó ezeket vállalja).

2019. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
27%

Na, az utolsó írt baromságot, és nem keveset!


Egy városban van tíz iroda: Debrecenben 68 van, Törökszentmiklóson meg 3, város mindkettő.


Csípőből lepontoztak, mert le mertem írni, csak mi látjuk a piacot, csak mi tudjuk a trendeket, dehát az ingatlanos lop-csal-hazudik. Nyilván, ezt a szomszéd Rozika is elmondta, mert beszélik a piacon.


Keress egy irodát, ahol szimpatikusak az ajánlatok. Minél nagyobb városban élsz, annál inkább ajánlott.


Az Ingatlan.com-ot meg nem fogom szidni, én jó ideje nem használom, csak bizonyos esetekben kérek a kollégáktól egy-egy helyet. Jelenleg 30 ingatlanom van. erről ennyit.

2019. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek vitázni, pláne nem olyan témában, amiben nem vagyok profi. Egy ingatlan közvetítő nyilván a maga maga malmára próbálja hajtani a vizet, kár tagadni.

Én amatőr vagyok, még csak három lakást adtam-vettem, illetve albérletet is kerestem.

Eladásnál ugyan legtöbbször közvetítő segítségét vettem igénybe, de hát mit mondjak, a sok "jelentkező" közül egyet találtam korrektnek.. Arról ne is beszéljünk, hogy egyes irodák pofátlanul magas sikerdíjjal dolgoznak.

No de itt most vételről van szó. Azt mindig én intéztem, úgy értve, hogy én kerestem lakást a netes oldalakon.

Ugyan volt néhány, amit ingatlanos mutatott (mind olyan volt, hogy már a kapunál úgy éreztem, ide be sem kéne mennem, és közben ezek természetesen fenn voltak az interneten is, de nem véletlenül tartottam megtekintésre érdemesnek) , ennek ellenére mindegyiket én találtam lelkes keresgéléseim közben. Volt köztük magánhirdetés, volt irodás, jó néhányat megnéztem személyesen, de a lényeg, hogy a netről néztem ki mindet. Vásárlási szándékkal soha nem kerestem fel irodát, sokkal bővebb képet kaptam a napi egy-két órás otthoni böngészéssel.

Az irodák számánál úgy értettem, hogy 10 FÉLE iroda van átlagban (de csak a hasamra csaptam), Budapesten pl. Duna House-ból van minden kerületben, akár több is.

De jó, akkor vegyünk alapul 68 irodát. Hát, nem kívánom egy lakáskeresőnek sem, hogy mindet végigjárja..

Persze, ez mindenkinek a saját döntése, van akinek bőven van pénze, de ideje nincs, így rábízza egy szakemberre.

És vannak, akiknek kevés a pénzük, de van idejük és kedvük böngészni. Én kimondottan élvezem, de ez az én magánügyem.

A kérdező majd eldönti saját kútfőből, melyik utat választja.

2019. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
" nem véletlenül NEM tartottam"
2019. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, falun meg általában elég a kocsmában Józsi bácsit, vagy a közértes Rózsika nénit megkérdezni, a környéken hol, kinél van eladó lakás. Pedig elég valószínűtlen, hogy ők "szakképzett" ingatlan közvetítők lennének..
2019. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én sem akarok vitázni, és elnézésed kérem, ha kissé nyersebb stílus jutott Neked.


Nézd, a kérdés arra irányult, van-e olyan oldal, ami TELJES képet ad. Nincs ilyen, mert ez egy szabad piac, ahogy az összes eladó autót sem láthatod együtt, így ezt sem.


A pofátlanságban igazat adok, ezért mentem én kicsi, de becsületes családi vállalkozáshoz, nem a pofátlan nagyokhoz. 15 év után váltottam, és nagyon szeretem.Mert IGENIS lehet becsületesen csinálni.


Abban is helyt adok, hogy a kérdező döntse el, mit is szeretne.

2019. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!