Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az interneten igényelt hiteles...

Az interneten igényelt hiteles tulajdoni lapot elfogadják adás vételnél?

Figyelt kérdés
En ugy tudom hogy az ugyved rendezi a tulajdoni lap hiteles masolatot de a vevo azt mondja h nekem is ki kell valtani. Eleg ha 3600 ft ert az e masolator igenylem? Vagy muszaly a papir alapu?
2019. okt. 9. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyvéd is a neten rendeli és kinyomtatja.

Nem mászkál be minden tulajdonlapért a földhivatalba.

A vevőnek elég kell legyen az 1000Ft-os is, de ha regisztrál a Kormányablakba, akkor ingyen betekinthet.

2019. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a vevő helyében már megnéztem volna az üf. Kapun az ingyenes változatot. Egyébként az ügyvédnek alapból intéznie kéne. Beszélj az ügyvédeddel.
2019. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Üdv. Ügyvéd vagyok és 1.000,- Ft-ért hívjuk le az ún. nem hiteles tulajdoni lapot, ami az adásvétel szerződéshez elegendő. Amennyiben nincs az ügynek más speciális eleme, akkor nem kell a 3.600,-Ft-os változat :)
2019. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!