Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Volt már abban részetek, hogy...

Volt már abban részetek, hogy csak Budán éltetek albérletben, majd Pest egyik átlagos kerületében vettetek lakást magatoknak? Milyen volt a váltás?

Figyelt kérdés

Négy éve élek Budán különböző albérletekben. Nagyon szeretem, mert a környezet (hegyek, völgyek, erdők) nagyon otthonossá teszik nekem a budai kerületeket.

Azonban lakást venni nagyon átlagos Pesten kerületben tudnék, nagyjából az Örs vezér tere, Zugló széle, Pesterzsébet környékén.


Életetek már meg ilyen, vagy hasonló váltást? Hiányzott Buda a váltás után?


2019. okt. 13. 09:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%

Majd átsegít a tudat, hogy a sajátodban vagy, ami nem mindennapi jó érzés.

Budára meg eljársz sétálni, kirándulni!

2019. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem baromi éles váltás lesz. Ezt onnan tudom, hogy nem Budán élünk (sajnos) csak "kirándulni járunk oda" és konkrétan szinte fáj ha el kell onnan jönni. Ég és föld, emberek, környezet.
2019. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
35%
Annyira fog hiányozni, hogy vissza akarsz majd költözni. :) Utolsó vok.
2019. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%

Budán laktam és onnan költöztem a pesti oldalra.

Nem akarok senkit megbántani, de nagyon nagy a színvonalbeli különbség anyagiakban, igényességben és a fejekben is.

2019. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
Mi a 2.kerbe járunk "kirandulni". Olyan mértékben nem bántasz meg mi a pesti oldalon lakunk, hogy sírni tudnék a különbségtol. Nagyon komolyan mondom. Nekem ha ott vagyok szó szerint felüdülés.
2019. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Budaörsről költöztünk Csepelre. Hát nem köntörfalazok... ég és föld. Ennek ellenére megszoktuk, megtaláltuk a helyünket és ami a legfontosabb, nagyon nagyon szeretjük a lakásunkat. Örülök, hogy a saját lakás mellett döntöttünk, még ha a környék merőben más is. Nincs annál jobb érzés, mint HAZAérni. :)
2019. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Én is ezt érzem, hogy hiányozni fog rettenetesen ez a környék. Főleg, hogy szinte minden héten felmegyek a Hármashatár-hegyre, vagy valami más magaslati pontra.

És ebben benne van az is, hogy könnyen elindulok ezekre a helyekre, mert hamar és egyszerűen odaérek.

2019. okt. 13. 22:13
 8/33 anonim ***** válasza:
52%
Budáról Pestre költözni színvonalcsökkenést jelent.
2019. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%

Ez azon múlik, hogy melyik kerületbe költözöl. Pesten is vannak igényes, jó kerületek, és Budán is vannak proli részek.

Én nem bántam meg, családi házba költöztem és sokkal jobban szeretek itt élni, mint a budai lakásban.

2019. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
Én a XII. kerületből költöztem Pesterzsébetre, igaz annak elég jó részére. Nagyon nem bántam meg. Budán télen nagyon nehéz volt a közlekedés a hó miatt. A legközelebbi kisbolt is 20 perc séta volt. Más boltok, szolgáltatások meg egyáltalán nem voltak. Nekem egyáltalán nem hiányzik.
2019. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!