Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest melyik belső kerülete...

Budapest melyik belső kerületeiben a legoptimálisabb a lakások ár/érték aránya?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az agglomerációból költöznék a fővárosba munkahely változtatás miatt.

Melyik kerületeket tudjátok ajánlani Budát és Pestet illetően, mely aránylag közel van a belvároshoz, és jó ár/érték arányú ingatlanokat tartalmaznak?

Tégla és új építésű lakások érdekelnének, panel és bármilyen szuterén lakás sem jöhet számításba.

Köszönök minden hozzáértő választ!



2019. okt. 13. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Én általában 14-ben vennék.

Ha nem számít a pénz, akkor egyértelműen az V ker.

2019. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, amik szóbajöhetnének kerületek: I, II, III, VII, VIII, IX, XI, XII, XIII.


Ezek közül melyiket tudnájátok legjobban ajánlani legideálisabb ár/értékű ingatlant illetően?

2019. okt. 13. 23:05
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Akkor 11,12
2019. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2019. okt. 13. 23:08
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
XIII-ban nezz szet, belvaros megis vannak csendesebb reszek es ott van a Duna is 🙂 en imadom.
2019. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Én a hetedikből elmenekültem annak idején. Engem megriasztott a sok beton. Tényleg 1 szál fű nem sok, annyinak is alig van ott hely. A nyolcadik kerület az már nagyon belváros. Vannak jobb és rosszabb részei, nézd meg kerületen belül, hova költözöl. Én az Orczy tértől kifele eső részt nem ajánlom. De pl. A Kálvária-tér már nem rossz, az Orczy tértől befele van 1-2 sarokkal. Szóval a 8dik kerületben pár sarkon is sok múlhat. Én laktam a 14ben, szerettem. Magamnak úgy fogalmaztam meg, hogy bulizni még éppen jó, lakni már éppen jó. Mivel jó a közledés, a belvárosi bulinegyedet 15-20 perc alatt elértem, ha szórakozni, kimozdulni akartam. Éjszaka is könnyen hazajutottam bkv-val. Viszont ahhoz már messze volt,hpgy a bulinegyed zaja, nyüzsgése zavarjon. Lakni nyugodt környék. 11kerület is jó, ott is laktam, csak ott pont a villamossínekre nézett a szobám ablaka, és én nem tudtam aludni a villamostól. Ezértonnan elég hamar elköltöztem. De maga a kerület jó, szuper a közlekedés, kerületen belül mimdent megkapsz, boltok, szórakozási lehetőségek. Most a 13ban lakom, szeretem. Van zöld, még nem olyan zsúfolt. Közlekedés még jó. Amennyien költöznek ide, hamarosan ki kell harcolni a járatok sűrítését a bkv-tól. A reggeli 20as buszra alig lehet felférni. Amúgy jó kerület, éjszakai járatok is vannak, szórakozási lehetősegvus van, sok újépítésű ház, rengeteg cég is van, mumkahely-kínálattal. Metró is keresztülmegy a kerületen.
2019. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A VII-nek a körúton kívüli része is bulinegyed? Vagy az már gáz hely?
2019. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ.. Varosligethez kozel is elég sok a csöves.
2019. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha a belváros a lényeg, közelség akkor 5. Ha igényes, gyönyörű környezet, igényes emberekkel akkor 2. Én akkor is ott vennék ha többet kell utazni. Természetesen Rózsadomb nekem az a tuti, legalábbis amit láttam eddig belőle.
2019. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó vagyok. Esetleg Gazdagrét de azért az nem a belváros, de igényes környék ill a 13.kerulet Duna part Jászai tér felé a másik oldal már 5.
2019. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!