Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Panellakás 50millióért?

Panellakás 50millióért?

Figyelt kérdés

Ok, hogy felújított, viszonylag szépen, de panel az csak panel marad.


[link]



2019. okt. 16. 14:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Mi a XI. kerületben kerestünk lakást, Gazdagrét már eléggé kinn van.

Az első nekem tetszik, de a francia erkély már kevésbé...


A XI. kerületben, az Etele úton vettünk egy 65 nm2-es panelt decemberben 35 millióért. Nem fullra felújított, de jó állapotú. Ma már jóval többért kapnánk meg.


Aki Budapesten keres annak hiába mondjátok vidéket, az agglomerációt, ott szeretne venni.

Egy évig ingáztam Budapest környékéről reggelente be, este haza. Dugók tömkelegében.

2019. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként aki csak Budapesten tud elhelyezkedni, az már régen rossz. Aki vidéken is el tud, az már tud valamit.


Vagy miért mennek Budapestre az emberek? Csak azért mert boldog-boldogtalant felvesznek. Biztos nem a minőségi munkára...

2019. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

22-es, tévedés amit írsz, minden szempontból.

Budapesten a bérek köztudottan magasabbak. És a lehetőségek is adottabbak.

Programozó vagyok (MsC), vidéken nulla lehetőséggel.A multiknál gyártási folyamat zajlik, a fejlesztés mindenhol a budapesti központban történik.


Érdeklődtem a lakóhelyem körzetében is, szerettem volna itt maradni. Túlképzettnek minősültem azokhoz az állásokhoz amiket néztem, előrehaladásra nincs lehetőség sehol.


A fővárosban válogathatok az állások között, végzettségemnek megfelelően, tovább tudok lépni akár egzisztenciában, akár bérben.


Nem gondolom,hogy egyedi eset vagyok.

Naponta ingáztam majdnem egy évig, és bár a távolság nem nagy, a reggeli-esti dugók miatt az egész napomat a közlekedéssel/munkával töltöttem.

Emiatt érthető,hogy itt kerestem lakhatási lehetőséget.


+ elhiszem,hogy a falusi CSOK miatt most többen vidékre mennek lakni.Igy történt ez a lakóhelyemen is, az eddig eladatlan házak most lassan gazdára találnak.Viszont falu nem fejlődik,nincs bölcsőde, az óvoda/iskola épülete lepusztult, a gyereklétszám ott csökken, aki teheti a városba viszi a gyerekét, szinte csak a kisebbség veszi igénybe. Ez is megoldható, két kocsival, mindkét szülő részéről maximális szervezéssel.

2019. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
21-es te is a környéket fizetted meg 11.kerulet.:D Szerintem drága ha nem felújított. Ez az etele tér még nem is annyira elit környék.
2019. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Ja, ez inkább kint veszek Gazdagreten mint az etelenel
2019. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Nem Etele tér- út, Fehérvári út felé eső része. Igen, a kerületet/környéket fizettem meg, de számomra tökéletes. Minden két lépésre van, és én még a zajra sem panaszkodom, elviselhető. Hátranézve zöld, parkos rész, elől most újították fel az utat, járdát, kerékpárutat.
2019. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

21-es vagyok, még mindig. Nem azt írtam,hogy nem felújított,nem FULL-ra felújított. Egy tisztasági festés és költöztünk, de extrák valóban nincsenek,pl. a fürdőszoba sima, hagyományos :), de tökéletesen megfelel.

Manapság sehol nem olcsó,de ugyanilyen lakást most 40 millió Ft fölött hirdetnek ott.

2019. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Engem valahogy nagyon zavarna a tudat, hogy egy panelt veszek 30+ millióért...


Mondjuk 80hoz képest baráti :D :D

2019. okt. 18. 14:21
 29/41 anonim ***** válasza:
Mi is panelellenesek voltunk,aztán megnéztünk pár téglalakást. Persze nem újépítésűt,az megfizethetetlen volt számunkra. Nagyrésze lepusztult volt,és nem is terveztek felújítást. Aztán megnéztünk pár panelprogramon átesett lakást. Sokkal jobb állapotban vannak azok az épületek,a nyílászárók is kicserélve. Ilyet választottunk.
2019. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Igazából nem a panellal van gondom, nekem is az van, inkább úgy fogalmazok, hogy lakótelepi lakást. Amiben benne van a tégla és panel is. Gondolom az allee-nál nézelődtetek a tégla házaknál, na hát azok tényleg nem érnek a panel minőségébe sem :)


Legfontosabb igazából a lakóközösség. Panelban sajnos nagyobb a lehetőség proli szomszédokat kifogni, akik ugye régen fillérekért/ingyen megszerezték a lakásokat.

2019. okt. 18. 15:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!