Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Öreg két világháború között...

Öreg két világháború között épülő repedezett házat el lehet adni teljesen felújítandóként?

Figyelt kérdés
Nyilván öreg meg biztos az alappal is vannak gondok, de úgy tudom alá lehet valahogy injektálni betont. Jó környéken van 3. Kerület családi ház a hegyen. Ilyen öreg házat csak telekárban lehet eladni vagy a házért is lehet lehet kapni pénzt?
2019. okt. 24. 06:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez a ház szerintem csökkenti a telek értékét ha nem menthető, mert a bontás sokba kerül.
2019. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

És ha nagyon jó helyen van azon belül és nincs nagyon üres telek? Illetve nem lehet eladni a bontási hulladékot?

Néztem bontásra ítélt házakat és drágábban adták el mint a tezekár.

2019. okt. 24. 07:11
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

De mi, már egyáltalán nem lakható, vagy azért igen?


MÁr a leírásod alapján is jó környék.... SZóval tuti lesz aki megvenné úgy, is, hogy egyből bontania kell. És ne, ne ad oda csak úgy telekárért... Inkább várj ki... Tuti lesz aki szemet vet a területre!

2019. okt. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát vagy igen, elkezded te magad lebontani és árulni a bontásból épen maradt cuccokat!


De a falak miből vannak? Mert ha vályogból, arra úgysem lesz vevő ott.

2019. okt. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3. Valóban egyik legjobb környék, teljesen lakható, ott lakunk.. Nagyon nincs már üres telek... Ami üres az messze van a fő úttól, eléggé kint van. Ez a fő úttól 600 méter és panoráma is van.
2019. okt. 24. 08:07
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Nem vályog, dehogyis, vastag rendes tégla falak nagy ház két szintes tetőtér is van.
2019. okt. 24. 08:14
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Egy képet az épületről? Kíváncsi lennék, ugyanis a 2 világháború közt nem hiszem , hogy tetőteres lakásokat építettek volna.

Csupán meggyőzésként, vagy Én vagyok elmaradva?...

2019. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. A tetőtér ki lett alakítva 90es évek elején
2019. okt. 24. 09:03
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Ne tippelgess Kérdező!

Erre vannak a statikusok, vagy az ingatlanirodáktól független értékbecslők. Majd ők megmondják a lehetőségeket és az ehhez kapcsolódó árat.

Igaz, hogy ezt neked és előre kell kifizetned, de "Ami elmegy a réven, megtérül a vámon!" ahogy a mondás is tartja.

Komoly milliókat (10milliókat is) veszíthetsz, ha nem értesz hozzá és elpotyázod.

2019. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Mindent el lehet adni, (újabban már a fost is, mert gyógyszert gyártanak belőle) csak nem mindegy, hogy mennyiért! Ehhez kell hozzáértő szakértő!
2019. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!