Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hová koltoznétek?

Hová koltoznétek?

Figyelt kérdés
Hová koltoznétek magyarorszagon 15 milliobol? Vagy mik a javaslatok? Lakás , ház?

2019. nov. 4. 23:56
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nagyvárosok környéke. Ahol sok munka van. Kerülve az ország keketi és déli felét.
2019. nov. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha aktiv dolgozo vagyok, akkor dunantuli kozepes varosba, ahol van munka, vagy lehetoseg ingazni a kozeli nagyobb varosba.

Ha nyugdijas vagyok, akkor valamelyik vas-zala megyei zsakfaluba, csond és békességes kornyezetbe.

2019. nov. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tervezni lehet de igazából 15milla nem egy nagy pénz ha jó lakást akarsz és jó helyen. Nekünk is pont ennyi pénzünk volt.

15 ért vehetsz a Dunántúlon egy házat de abba bele kell ölni rengeteg pénz mert saját ízlésed szerint akarod majd kialakítani. Új konyha mert az sem biztos lesz régi, fürdőszoba felújítás, kábelezés, nyílászáró csere, szigetelés, tetőcsere, festés, laminaltozas, mert 15 millióból nem veszel olyat amin már minden kész van. És számolnod kell azzal is hogy a Nav leveszi a sápot 35ev alatt 2% 35 év felett 4% adót kell befizetni (és a Nav megy ki és értékbecsli a házat).

Győr és mondjuk Zalaegerszeg környékén nagyon drágák a házak és ha valami kis faluban akarsz valamit venni az lehet túlságosan kiesik és messze van munkába járni.

Mi amikor házat kerestünk úgy csináltuk

1 megtaláltam a házat

2. Megnéztem milyen nagyváros van a közelben milyen munka lehetőségekkel

3. Megnéztem a település népességet és összetételét

Ha minden jónak tűnt

4.megneztuk a házat ( mennyi munka és pénz a felújítás)

Aztan az alku.

Mi vettünk egy hazat 8milláért és a 6 milliót beleforgatjuk a felújításába és ha kész lesz akkor van egy fa..a házunk. És után jön az udvar kert rendezés mert arra is van elképzelés.

De ha neked a 15millio felett van meg egy pár milliód akkor....

Ha befekteted a pénzed akkor inkább házat vegyél ne lakást.

Laktál már lakásban? Ha nem vegyél ki egy albérletet 1-2 hónapra rájössz nem is olyan jó. Kivéve ha jók a szomszédok ami ritka.

2019. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szulofalumban vennek csaladi hazat.

Ennyi penzbol siman tudnek venni.


Lakast biztos nem vennek mert nekem fontos hogy legyen udvar

2019. nov. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Laktam lakásban, most házban lakom.

Fiatalon lakás, 30-35 évesen, gyerekekkel ház, idősen 60+ felett, egészségi állapottól függően megint csak lakás.

Saját példánkból merítek, 68-71 évesen már nagy gond, hogy úgy a ház, mint a kert, udvar, utca rendben legyen télen-nyáron. No meg vidéken az orvos, kórház megközelítése sem egyszerű, ha valakinek nincs autója.

Ha most 30 évvel fiatalabbak lennénk, akkor Székesfehérvár agglomerációjába költöznénk, házba.

2019. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A közeli rokonaim közelébe. Szerintem megfizethetetlen, ha semmiből se tart átugrani egymáshoz.
2019. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!