Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tápiógyörgye jelenleg mennyire...

Villemo37 kérdése:

Tápiógyörgye jelenleg mennyire lakható? Olyan válaszokat várok, akik jelenleg is ott élnek.

Figyelt kérdés
(Bünözés,stb...)

#(Összeférhetetlenség)
2019. nov. 6. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó pár éve figyelem, mert a szomszéd településre járok "haza" időnként. Szerintem nagyon pusztul. Valószínűleg egyre magasabb az átlag életkor, es sok ház teljesen magára is van hagyva. A telepuleskep nem túl rózsás. Viszont kisebbsegieket nem nagyon szoktam ott látni.
2019. nov. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én a szomszéd településen lakok. A környékbeli településekhez képest kifejezetten rendezett Tápiógyörgye, de sajnos mint minden kisebb településen, ott is fogy a lakosság. A fiatalok inkább nagyobb városokba vágynak, ahol van munkalehetőség jobb kereseti lehetőséggel, ahol van szórakozási, kikapcsolódási lehetőség. Sajnos egy ilyen kis településen ezek nincsenek meg. Ettől függetlenül, ha egy kis településre vágysz, szerintem nem döntesz rosszul, ha oda szeretnél költözni.
2019. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

Munka szempontjából mindegy,mert Budapesten dolgozunk mindketten.

Inkább ami érdekelt ,hogy a jelenlegi közbiztonság milyen.

Én speckó gyalogosan mennék buszhoz,vasúthoz,mert egyensúly problémák miatt kerékpározni nem tudok,jogsim meg (egyelőre)nincs.

2019. nov. 10. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!