Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Rossz ötlet lenne?

Rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Nézegettem több ingatlant,de az én pénztárcámhoz sajnos mind epég drága,ráadásul a legtöbbön horribilis összegű felújítást kéne végrehajtani.


Vidzont szembejött velem egy ötlet: mobilház! Elég olcsóak,ahhoz képest,hogy komplett otthonok,és a fűtésük sem túl problemás. Viszont nem tudom,törvènyileg minek számítanakyilletve hogyan lehet hozzájutni ilyenhez.


2019. nov. 16. 15:07
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
Szerintem rossz ötlet. Nem tartós mint egy rendes hàz. Elértéktelenedik. Problémásak lehetnek a téli hónapok.
2019. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veszel egy telket oda lerakadtod a mobilzázat. Fútés ilyen esetben általában elektromos, ami nem olcsó. Megfelelő szigetelésről gondoskodni kell.
2019. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jók a mobilházak de maximum 10 évre, annyira nem tartósak hogy évtizedekig kibírja. egy normális lakóházat minimum 80-100 évre terveznek vagy még többre. Az a baj a mobilházakkal amik javarészt faszerkezetesek vagy gipszkartonok azokat az időjárás főleg a nedves, esős, havas, szeles hamar kitudja végezni, hiába van lefestve megfelelő védelemmel az sem tart rajta örökké. Na meg ha nem kap alá normális beton alapot akkora talajpára, talajvíz, nedvesség alulról szépen elfogja kezdeni rohasztani. A fűtése oké hogy nem bonyolult mert meglehet oldani sokféle technikával de nyáron mindenképp kell bele egy klíma ha nem akarsz belerohadni, és ez már nem olcsó megoldás.
2019. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!