Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a legjobb ingatlaniroda...

Melyik a legjobb ingatlaniroda, nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Dunakeszin keresek használt tégla lakást, de nem tudom, hogy az összes eladó lakást láttam e már.

2019. nov. 25. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Egyik sem, csak pénz lehúzás.

Semmi értelme, sem eladóként, sem vevőként.


Mondom ezt úgy hogy a nyáron adtam el a lakásomat, és vettem egy családi házat, találkoztam legalább 20 ingatlanossal, semmi értelme nem volt egyiknek sem.

2019. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de ez így nagyon hülye kérdés! Szerinted az, hogy találsz-e lakást, azon múlik, hogy mennyire sikeres egy iroda???! Áááá...! Ennek mégis milyen szerepe volna benne?! :/ Minden iroda honlapjának és egyéb független ingatlanos oldalnak is van szűrője, keress igényeid szerint! Figyelmedbe ajánlom például:

Ingatlan.com

Ingatlanbazár

Ingatlannet

Otthon Centrum

Duna House

Openhouse

2019. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Én is keresek ingatlant - házat a Dunakanyarban lassan egy éve, több ingatlanos irodával felvettem a kapcsolatot, de nem sok értelme van. Speciálisan neked nem fognak keresni, az összes eladó ingatlan fenn van az ingatlan.com-on és az irodák honlapján. Esetleg annyi, ha beesik egy jobb ingatlan, először kiküldik a regisztrált érdeklődőknek, aztán teszik fel a netre.


Megjegyzem, Dunakeszin néhány éve kerestünk házat egy ismerősömnek, botrányosakat árultak. Két év hiábavaló keresgélés után beszálltak egy építkezésbe.

Megjegyzem, én építész vagyok, nem lehet szemetet rám sózni. Nagyon nézessétek meg, amit megvennétek.

2019. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos semmilyen tapasztalatom nincs költözés terén, életemben nem költöztem még. Ismerőseim között sincsen ilyen téren tapasztalat ember.

Ráadásul nehezíti a dolgot az, hogy nem tudunk a családdal dűlőre jutni. Az Otthon centrummal már felvették a kapcsolatot. Két lakást megnéztünk személyesen, nekem egyik sem tetszik, de ők már leragadtak a másodiknál, mondván jó lesz ez is. Sürget minket az idő, meg attól tartunk drágulás jön, mert eddig ezt tapasztaltuk.

2019. nov. 26. 13:56
 5/12 A kérdező kommentje:
*tapasztalt ember
2019. nov. 26. 13:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, van egy kis megtorpanás az árakban. Neked sok kitartást kívánok, és csak olyat vegyetek meg, ami neked tetszik. Ha olyan lakást vesztek, ahova nem szívesen mész haza, hamar az idegeidre fog menni.
2019. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm!

Hát igen, nem szeretnék olyan lakásba menni, ahol nem érzem jól magam. Viszont megvagyok lőve, mert sürget az idő, és nem tudunk egyezni a családdal sem:(

2019. nov. 27. 09:35
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen mindegy az ingatlaniroda, úgyis fenn van az összes hirdetés az ingatlan.com-on


Ha magánembert fogsz ki, nagyobbat tudsz alkudni, mert nincs benne az ingatlanos lóvéja

2019. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Na jó, de az ingatlanos lóvéját nem pluszban fizeti a vevő, hanem a vételárból kerül levonásra! De amúgy igen, röviden és tömören stimmel!
2019. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem az ingatlanirodába fogsz beköltözni, hanem a lakásba! Talán inkább lakást válasszál, ha kereső ügyfél vagy.

Nézed a hirdetéseket, nem létezik, hogy nem tudod megkülönböztetni egymástól, cím, méret, fotó, ár, elhelyezkedés, szobaszám, meg ilyenek alapján...

Amelyik megfelel a fenti paramétereknek, de leginkább az elhelyezkedés (városrész) és ár paraméternek (ezek a legfixebbek, ezen nem nagyon tudsz változtatni), és tetszik, azt megnézed, amelyik nagyon tetszik azt megveszed.

Abban fogsz élni, nem mindegy, mit veszel. Ez nem egy pár zokni, hogy vegyünk egyet gyorsan, mert sürget az idő.

Év végén olcsóbban mennek az ingatlanok. Drágulás nem hinném, hogy jönne.

Lehet, elkéstem a válasszal, elnézve a kérdés dátumát.

Megjegyzés: eladásnál nem mindegy, melyik irodát választod, mert más százalékkal dolgoznak. Vételnél, mint leírtam, nem irodát kell választani, hanem lakást, mert abban fogsz élni, arra kifizetsz 20-30 milliót, vagy még többet, arra hitelezed be magad 2

2019. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!