Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Angyalföldnek melyik részén...

Angyalföldnek melyik részén érdemes lakást vásárolni? Van kertvárosi része?

Figyelt kérdés

Szempontok: nyugis, szmogmentes környezet, nem szeretnék zsúfolt, forgalmas helyen élni.

Téglaépítésű társasházat keresek.



#szmog #kertváros #Angyalföld #téglaépítésű társasház
2019. nov. 26. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

A Duna Pláza magasságában, Gyöngyösi útról Béke út felé eső részt egész kellemes környéknek találom, bár én újpesti vagyok. A Gyöngyösi környékén vannak panelek, 4 emeletesek is a vasút felé, annak folytatásában pedig kertes családi házak. Menyasszony, Vőlegény és hasonló (:)) utcák nekem barátságosnak tűnnek, csak közel van a vasút. Másik irányba (belváros felé) emeletes tégla társasházak (Gyermek tér környéke), parkos környezetben.

Én csak bringázni szoktam ezeken a részeken, de el tudnám képzelni, hogy ott lakjak.

2019. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. nov. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!