Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyíregyháza Mező utca vélemények?

Nyíregyháza Mező utca vélemények?

Figyelt kérdés
Ottani tégla társasházakról vélemény? Az árak úgyse fognak látványosan lemenni, most lenne érdeme venni, és csak itt kapni értelmes áron és értelmes tégla lakást. Tudom, négysávos mellett van...

2019. nov. 29. 08:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát, van egy pár ház, ami nem a körútra van tájolva, hanem hosszan benyúlik hátra, azokat talán érdemes megnézni. A körút mentit, ahol előkert sincs, szerintem nem igazán.

A környék nem túl jó, a Rákóczi út a piac miatt tud gáz lenni. Viszont a Bethlen szép, és igazából 10-15 perc gyalog az abszolút belváros.

Én személy szerint nem vennék itt lakást, mert kilépni a házból lehangoló, meg az udvarok sem igazán alkalmasak itt gyereknevelésre a nagy forgalom miatt.

De ha ragaszkodsz a belváros közvetlen közeléhez, akkor kompromisszumos megoldásnak jó lehet.

2019. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!