Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Első sorban Hernádon vagy...

Első sorban Hernádon vagy környèkèn èlőket kèrdeznèm. Mennyire biztonságos hely, èrdemes oda költözni? Mennyi ott a roma?

Figyelt kérdés
Költöznènk ès Hernád jött szóba,de nem tudunk róla semmit.

2019. dec. 29. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár én nem hernádi vagyok, hanem dabasi, de mivel eléggé nagyon közel van így talán tudok érdemleges segítséget nyújtani. Nem mondanám azt, hogy teli van romával, persze már most mindenhol jelen vannak. Őszintén nálunk is szóba jött már az oda költözés, kis családias, nyugodt ott a légkör. Számomra az egyetlen negatívum talán a helyi közlekedés hiánya. De én azt tanácsolom (ha nem ismered/nem voltál nagyon) menj el, esetleg kocsival menj körbe és nézz szét, nézd meg hogy érzed ott magad! :)

2019. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. dec. 29. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én sem vagyok hernádi, de sokszor járok arra felé, főként vonattal. Személy szerint nekem tetszik a település: még átutazóban is megfog benne valami, otthonosnak, barátságosnak tűnik, többségében szép és ápolt házakkal találkozok. Kisebbség biztos van, de hát hol nincs?! Vonattal másfél óra Pest, meglehetősen lassú és döcögős (már igazán ráférne a felújítás a 142-esre). Volánbusz biztos jobb alternatíva, azt nem ismerem.


Mindezek ellenére azt ajánlom, menj el és nézelődj a környéken nappal és este egyaránt! Kérdezz a helyiektől, ők ismerik a legjobban a településüket!

2019. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Általánosságban, a folyók mente, nagyobb tavak környéke, határmenti települések tele vannak cigánnyal... Ez alól a Hernád, Sajó vonala sem kivétel...


Hernádkak, Hernádbűd, Sajólád, Sajószentpéter, soroljam?

Felejtős. Borsod megye már rég halott ilyen szempontból sajnos. Tudom, borsodi vagyok / voltam.

2019. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszoló, ha ez az a Hernád amire én is gondoltam, akkor az baromira nem Borsod megye :D


#1.válaszoló

2019. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Házszámot tévesztettem valóban... XD De a mondanivalómon nem változtat, csak nem ide való.
2019. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszait mindenkinek ès Kívánok Boldog Új Èvet!!!!
2019. dec. 31. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!