Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valakinek van megbízható infó...

Valakinek van megbízható infó arròl, hogy Mikebudàn milyen a közbiztonság? Èrdemes oda költözni?

Figyelt kérdés
A szomszédos Dànszentmiklòsròl jòkat hallottam.

#Mikebuda #ceglèdi járás
2020. jan. 8. 15:45
 1/4 Kandelakuku válasza:

Sztem putri mindkettő. Ezért találtál ott olcsóbb ingatlant!

De menj és nézz szét, az a tuti!


Üdv: egy újlengyeli

2020. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"Putri" alatt mit kell èrteni? Nekem az elegendö ha nem kell attòl tartanom hogy a tojàst kilopjàk a tyùk alòl, a hàztetöt pedig a fejem felöl :)
2020. jan. 9. 06:07
 3/4 Kandelakuku válasza:

A túlszolizott bőrű emberekről, valamint a lopások számáról nincs infóm.

Putri szó alatt értettem, h eldugott/elszigetelt olyannira, h ha nincs otthon kenyered, kocsi nélkül halott vagy, és szándékosan a legalapabb élelmiszerrel példálóztam, de említhettem volna egy esetleges gyógyszerbeszerzést is! A tömegközlekedés egyenlő a nullával.


Viszont, h ne legyek ennyire lelombozó: ha mindig áll az udvarban egy szabad és megbízható kocsi, akkor sikerülhet túlélni.

Nem tudom honnan költöznétek, de ha nyugalomra, csendre és elszigeteltségre vágytok, akkor ez az egyik legjobb hely az országban.

Cegléd esik hozzá a legközelebb, mint “nagyobb” város, de ha sűrűn van programotok Pesten, ne adj Isten ott solgoztok, akkor innen aztán macerás lesz a bejárás...

De nem tudom mi az igényetek! Én biztos kocsikáznék, “kirándulnék” egyet a környéken, rászánnék egy délelőttött, ha komolyan érdekel az ingatlan.

Sosem tudni, nem vagyunk egyformák, lehet ez lesz álmaitok otthona, én szorítok!!!!

Majd írd meg, h mire jutottatok, most már érdekel :)

2020. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg Budapesten dolgozunk, a 18.kerületi lakásunktól (ha nincs nagy dugó) 34percre van az M5ösön keresztül Dánszentmiklós.Mostanában voltunk ott párszor mert egy ismerős oda költözött. Egy nagyobb telekre lenne szükség,zöldség,gyümölcs stb.termesztés érdekel,kenyeret tudok sütni.(állítólag elég finomat)

Ez a panelélet nem nekünk való már,szeretnénk a saját terményeinket enni, és környezettudatosabban élni.

2020. jan. 11. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!