Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás

A kérdés

Mennyire élhető, nyugis hely Rákoskeresztúr?

Azon tanakodunk, hogy Rákoskeresztúron egy felújítandó panelt, vagy Mendén egy nagyobb, új építésűt vásároljunk. Arra lennénk kíváncsiak, hogy Rákoskeresztúr mennyire élhető, nyugis hely (közbiztonság?). Első sorban az Újlaki lakótelepre gondoltunk.

jan. 14. 22:02  Privát üzenet  

A válaszok
Nincs vele baj laktam arra, fúj a szél (rákosborzasztó). Ne Budán legyen a melóhely, szerintem már "kint" van.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 15. 01:24 Privát üzenet

Vagy 30 éve itt lakom.

Minden van ami kell.

Nyugis, biztonságos és normálisan élhető.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 15. 01:43 Privát üzenet

Semmi bajom Keresztúrral (laktam ott), de szerintem nehezebben, hosszabb idő alatt jutsz el onnan Budapest centrumába, mint Mendéről (majdnem ott lakom) a zónázó vonattal, ami 30 perc alatt a Keletiben van. Felújítandó panelre kár egy fillért is kiadni, részben mert nem egyszerű feladat, másrészt mire végzel a felújítással az egész ház meggyűlöl. A panelek ára jelenleg még mindig túlarázott,most nem szabad panelt venni, semmilyent.

Mendéről még:

Nagyon meg kell nézni, hogy Mendén belül hol van az a ház, mert lehet az állomástól 3-4 km-re is és ha éppen nincs autó valamiért, akkor lehet túrázni reggel-este tisztességgel!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 15. 09:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát Mendén pont túratávolságra lenne, keresztúron pedig a rákosligeti állomás 10 perc sétára

# 4/6Időpont jan. 15. 17:56 Privát üzenet

Ha már Keresztúr, (ami nem rossz hely) akkor legalább ne egy felújítandó panelt válassz!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 15. 18:27 Privát üzenet

Jó ideje itt lakom!

A ligeti állomásról, kb.20-30 perc alatt van a Keletiben a vonat.

Amióta "felfedeztem" magamnak, azóta csak az állomás melletti ingyenes parkolóig megyek le autóval.

Ráadásul felújított frissen átadott állomások, és újszerű kulturált vonatok vannak, amik félóránként járnak.

(A vidékre költözésnek igen sok hátránya lenne.)

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 16. 17:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeged, Hódmezővásárhely élhető még?
Szeretnék a családommal valamelyik Mátrában lévő községbe költözni. Parád, Mátraszentimre, stb. Érdekelne, hogy melyik település élhető egy kisgyermekes család számára?
Székesfehérvár mennyire élhető? Aki ott él, szereti?
Budapest,13. kerület, Dagály utca-Váci út környéke mennyire biztonságos, élhető?
Fejér megye, illetve Székesfehérvár tényleg olyan "fehér" és élhető mint amilyennek mondják?
A salgótarjáni Gorkij lakótelep mennyire élhető környék?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Ingatlan vásárlás, eladás rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!