Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire élhető, nyugis hely...

Mennyire élhető, nyugis hely Rákoskeresztúr?

Figyelt kérdés
Azon tanakodunk, hogy Rákoskeresztúron egy felújítandó panelt, vagy Mendén egy nagyobb, új építésűt vásároljunk. Arra lennénk kíváncsiak, hogy Rákoskeresztúr mennyire élhető, nyugis hely (közbiztonság?). Első sorban az Újlaki lakótelepre gondoltunk.

2020. jan. 14. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nincs vele baj laktam arra, fúj a szél (rákosborzasztó). Ne Budán legyen a melóhely, szerintem már "kint" van.
2020. jan. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Vagy 30 éve itt lakom.

Minden van ami kell.

Nyugis, biztonságos és normálisan élhető.

2020. jan. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Semmi bajom Keresztúrral (laktam ott), de szerintem nehezebben, hosszabb idő alatt jutsz el onnan Budapest centrumába, mint Mendéről (majdnem ott lakom) a zónázó vonattal, ami 30 perc alatt a Keletiben van. Felújítandó panelre kár egy fillért is kiadni, részben mert nem egyszerű feladat, másrészt mire végzel a felújítással az egész ház meggyűlöl. A panelek ára jelenleg még mindig túlarázott,most nem szabad panelt venni, semmilyent.

Mendéről még:

Nagyon meg kell nézni, hogy Mendén belül hol van az a ház, mert lehet az állomástól 3-4 km-re is és ha éppen nincs autó valamiért, akkor lehet túrázni reggel-este tisztességgel!

2020. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát Mendén pont túratávolságra lenne, keresztúron pedig a rákosligeti állomás 10 perc sétára
2020. jan. 15. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

#4

Ha már Keresztúr, (ami nem rossz hely) akkor legalább ne egy felújítandó panelt válassz!

2020. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Jó ideje itt lakom!

A ligeti állomásról, kb.20-30 perc alatt van a Keletiben a vonat.

Amióta "felfedeztem" magamnak, azóta csak az állomás melletti ingyenes parkolóig megyek le autóval.

Ráadásul felújított frissen átadott állomások, és újszerű kulturált vonatok vannak, amik félóránként járnak.


(A vidékre költözésnek igen sok hátránya lenne.)

2020. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%

Nekem tetszik pedig én külföldön is laktam.

Nyugis,szép hely.

2020. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ZorPrime válasza:
Az égvilágon semmi baj nincs vele, abszolút élhető hely, egyáltalán nem gáz. Ott élek 1982 óta, a tömbházas részeket ismerem. Az Újlak utcai lakótelep a legkevésbé "előkelő", de simán lakható és élhető. A Pesti úttól északra elhelyezkedő Kaszáló utcai lakótelep (négyemeletesek) teljesen okés, az attól délre elhelyezkedő lakótelep (Pesti út és Gyökér utca közt, négyemeletesek, kivéve 5 tízemeletes ház a Pesti úton) rendben vannak, a Ferihegyi-Pesti út kereszteződésénél álló néhány tízemeletes úgyszintén. Nem egy Gazdagrét (hülyék itt is vannak), de totál élhető, nincs betonrengeteg-érzeted. Ami kell, elérhető és megvehető itt, jól ki lett építve. Egyetlen hátrány: peremkerületben van, de a közlekedés jónak mondható.
2023. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!