Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes lesz idén lakást...

Érdemes lesz idén lakást eladni, vagy inkább még várjak vele?

Figyelt kérdés
Székesfehérvári lakásról van szó, 22 millióra becsülték. Mit gondoltok, idén érdemes lesz már eladni, vagy inkább 5 év múlva jóval többet fog érni? Akkor mennyit fog érni? Errefelé tovább emelkednek majd az árak?

#eladás #lakás #Székesfehérvár #ingatlanárak alakulása
2020. jan. 18. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Fontos a penz , van lakó alberlő ? 5 ev mulva ki tudja mi lesz , csak a bennfentes csapat .
2020. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg üresen áll, mert kiköltözött az albérlő.
2020. jan. 18. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Mi is most adunk el Pesten egy lakást, ami eddig ki volt adva. Az csak az egyik ok, hogy most csúcson vannak az árak, a másik viszont az, hogy az árából máshol kettő-három lakást lehet venni, és több pénz lehet kihozni belőle
2020. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegnap olvastam a HVG-na cikket, hogy a panelok árai elvileg betoppan tak. Azt hiszem közel 2 hónap alatt tűnt el az utóbbi 1 év drágulása. Ha panelod lenne én azt a helyedben eladnám. De , hogy ez majd a tégla lakásokra is kihat-e majd azt senki nem tudja. Vagy, hogy ideér-e esetleg egy válság ami bedöntheti az elmúlt pár év emelkedését az megint bizonytalan.
2020. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

-Itt pedig a hvg cikk:


[link]



-Itt a 8 oldalon látni a grafikont ahol az egy évvel ezelőtti szintre való zuhanás látható:


HUN_dhhu_(1).pdf?utm_source=Sajt%C3%B3lista&utm_campaign=1891f4fb6e-EMAIL_CAMPAIGN_2019_05_28_09_28_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_0addc0a5a2-1891f4fb6e-226558101

2020. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én eladnám , nem tudom nektek milyen az igényeitek #létformátok# terveitek . Most 10 milka kellene ezt a lakas eladasaból potolnám .
2020. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!