Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit érdemes arra felelni, ha...

Mit érdemes arra felelni, ha az eladó megkérdezi az érdeklődőt az ingatlan megtekintésekor, hogy honnan jön?

Figyelt kérdés

Ezt az érdeklődő anyagi helyzete felmérése miatt is teheti? Hogy mennyit engedhet majd az árból? Tehát mit érdemes erre válaszolni a végleges ármegegyezés előtt?


Másik: az érdeklődőnek neve megadását érdemes kerülni ugyanezen okból?



2020. jan. 20. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Vagy az igazat, vagy megmondod, hogy ez bizalmas információ, nem kívánod megosztani vele.
2020. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű kíváncsiság miatt szokták megkérdezni, hogy honnan jössz.

Nevet elhalhatni meg hülyeség, alapból negatívan fognak kezelni, ha nem vagy képes normálisan bemutatkozni.


De mit akarsz ennyire eltitkolni?

2020. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit tilkolsz ennyire? Ha neki álsz titlolózni az gyanússá fog tenni és rögtön hátrányt csináltál magadnak.

Ha a papírok megírásánál derül ki, hogy más a neved akkor rögtön el is küldenélek.

2020. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem + ez 1 szokásos kérdés honnan jött vidék,város esetleg kertes házban lakott stb.
2020. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mindentudó99 ***** válasza:
60%
Akár meg is mondhatnád honnan jöttél.
2020. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy az Istenháta mögötti faluból vagyok,nem ok,hogy az valamire is alapot adjon .
2020. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Hozzám is több irányból lehet jönni, ezért a vendégeimet mindig megkérdezem, hogy segítsek neki könnyebben idetalálni.


Persze aki eleve rosszindulatú, az másról is ezt feltételezi...

2020. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Először is kommunikálni próbálni szegény, beszélgetni.

Másodszor ha nem mutatkozol be, nem engedlek be a házamba.


Te a nevedet félted tőle, meg hogy melyik településen laksz épp, vagy milyen házban.

Ő beenged a saját házába, ahol te végigjársz minden szobát, és mindent megnézhetsz.

Utána elmégy és nem vagy kötelező megvenni.

Szerinted ki kockáztat többet?


A tulaj kábé tudja mennyiért akarja odaadni. Ha meg akarod venni, ajánlasz egy árat, vagy elfogadja, vagy nem.

2020. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Azért az már a telefonon érdeklődésnél is alap, hogy bemutatkozással kezdünk, nem??
2020. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Én megkérdezném hogy érti. Hogy arra gondol, hogy pl. Hódmezővásárhelyről származok, vagy hogy épp Kerepesről jöttem ide konkrétan vagy arra, hogy ez előtt az Auchanban vettem kenyeret?
2020. jan. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!