Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen a közbiztonság és a...

Milyen a közbiztonság és a gazdasági helyzet Albertirsán, illetve a ceglédi járásban, Pest megyében?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes lehet Albertirsában házat vásárolni?

Milyen a közbiztonság? Sok a barnabörű?


Budapestre járnék be dolgozni amúgy, ha nincs dugó, akkor 35-40 perc az út, m4-esen majd 25-30...


Ettől függetlenül érdekelne, hogy a ceglédi járásban milyen most a gazdasági helyzet, mennyivel van kevesebb munkahely és mennyivel van alacsonyabb fizetés mint nyugat-Magyarországon?



2020. febr. 3. 03:09
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Barnabőrű úgy tudom van, de nem vészes, inkább Pilisen van belőlük sok állítólag, meg talán MOnorierdőn.

Környék településein betörés ha szokott is lenni, ritka, szóval nem az van, hogy nem lehet elmenni otthonról, mert,,, Szóval azért elég jó a helyzet, bér riasztót már sokan szereltetnek...


Viszont ha arra alapozol, hogy naponta autókázol Budapestre az azért gáz! Akkor inkább költözz Pestre, vagy közelebb! Amúgy ott a vasút is.

2020. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hol nincs már barna? Már mindenütt van, még a bp-i milliomos negyedekben is, csak ott milliomos barna van, a rájuk jellemző kellemetlen szokásokkal.

Én is a vonatot javasolnám inkább. Egy óra alatt a Nyugatiban vagy a fűtött-hűtött vonattal, közben gépezel, olvasol, tanulsz, zenét hallgatsz és ha kell, ki tudsz menni pisilni.

Én 20 éve ingázom, az állomásig lemegyek kocsival, onnan vonat, a főváros szívébe. Persze függ attól is, hogy Bp. melyik részére mész.

2020. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
12%
oda kell menni, meg kell tapasztalni és majd meglátod hogy tetszik-e vagy sem.
2020. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!