Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenben már egymillió/nm...

Debrecenben már egymillió/nm áron hirdetnek lakásokat. Létezik az, hogy erre is lesz fizetőképes kereslet?

Figyelt kérdés

Nem durva már ez egy kicsit?

[link]



2020. febr. 9. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van erre a kategóriára fizetőképes kereslet.
2020. febr. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan már csak a gazdagok ill., befektetők fognak tudni akármilyen ingatlant venni.


Ha ott kezdődik, hogy egy egy főnek talán elegendő 20-25m-es panel is 12-13 millió alsó hangon, akkor nem tudom... egy pár vagy akár kisebb család miből és mit vegyen. És ez még nem is Debrecen.

2020. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig, aztán már nem...


[link]

2020. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki saját lakásra vágyik, ami városban, vagy annak közelében van. Ez a folyamat addig tart, amíg meg nem változik az emberek gondolkodása.
2020. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hármas: köszi a linket!

Elolvastam ami mellette ismertetőként van írva:

"Egyes debreceni városrészekben például a tavalyinál 15 százalékkal olcsóbban kínálják a panellakásokat. A Debrecen Televízió által megkérdezett szakember szerint a város gazdasági fejlődése miatt várhatóan egyre többen költöznek majd ide, ez újabb keresletet generálhat az ingatlanpiacon."

Ezek flúgosak! Azt írják, hogy esett az ár, közben meg sokan költöznek oda, és a "szakemberek" szerint ezért nőnek az árak... No, te kinek hinnél?!:)

Engem az egymillión felüli négyzetméter ár vágott képen, mert azért ennyiért már Bergenben (Norvégiában) is lehet pipec lakást venni...

És tényleg van ennyiért kereslet Debrecenben? Azért az nem semmi.

2020. febr. 10. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben rengeteg az igen gazdag ember.
2020. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt, Belgiumban is ennyibe kerülnek a lakások, csak itt 3-szor magasabb a fizetés. Ki érti ezt?
2020. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5: Ez az egész egy lufi, addig lehet fújni, amíg van CSOK, befektető, munkahely, de ahogy ezek kiesnek, nagyon megzuhannak majd az árak. Mondjuk Norvégiában elég sokat jártam, az még most is drága, de lassan a magyarországi árakért sokkal jobb ingatlanokat lehet kapni.


7: Ezt szoktam én is írni, elég sok ismerősöm van Európában, egyre jobban közelítjük meg az ottani árakat...

2020. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!