Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Debrecen...

Mi a véleményetek Debrecen Fényesudvari részéről?

Figyelt kérdés

Szeretnénk lakást venni, és találtunk egyet, ami megfelelne az elképzeléseinknek, de a Fényesudvarban van, és Debrecenben még az él a köztudatban, hogy nem jó környék, sok a hajléktalan, és nem jó a közbiztonság. Várom a véleményeket, igaz-e a régi sztereotípia, vagy fejlődött azóta a környék?

Köszönöm :)


2020. febr. 12. 17:38
 1/3 anonim válasza:
Az igaz, hogy nem a legjobb környék, de hajléktalanokat nem szoktam látni (minden nap elmegyek arra), a közbiztonság sem rossz szerintem. Pár éve felújították a piacot és az orvosi rendelőket is.
2020. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Laktam anno a Kassain, ott sok hajlektalan volt,de a piszkon k(vul nem volkt problemam veluk.

Teny,hogy nem igazan jo kornyek,de a penz az nagy ur. Ott is laknak emberek,nonek felgyerekek, csaladok vannbak es nyugdijasok,mint mindenhol. Szerintem egy atlagos polgar,aki keruli a bajt annyit erzekel,mint barhol mashol a varosban pl Csapon.

2020. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb lakótelep Debrecenben. Az csak jelent valamit. Egyebkent nézz körül nappal, este, kocsma előtt, bár valaki azt mondta, hogy bezárt. Máshol is nézz körül. A panellakasok egyformak, csak a környék nem
2020. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!