Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van itt olyan fiatal, aki 60...

Van itt olyan fiatal, aki 60 milla körül vett ingatlant? Hogy sikerült összerakni rá a pénzt? Milyen arányban volt benne tőke/ hitel/ CSOK? Mekkora a havi bevételetek?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, úgy érzem a most megszokott Pest megyei átlaghoz képes alacsonyabb vagyonnal, kíváncsi vagyok, másoknak hogy jött össze. :)
2020. márc. 7. 00:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Parommal mindketten 32 eveskek vagyunk. 7-8 eve dolgozunk atlag feletti keresettel. Evente kb 5 milio a megtakaritasunk. 2 eve vettunk 30 millioert hazat. Ma 50-et er.
2020. márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

A 60 milliót kiemelkedően drágának tartom.

Budapesten is az egy nagy vagy luxus lakás ára egy főnek, első lakásnak.

Az országban a 20 M fölötti vagyonnak rendelkezők a társadalom felső 3,5%-ába tartoznak. Sajnos. Úgy gondolom, ez egy szomorú adat az ország állapotáról.

De attól még kiemelkedően sok egy 60 M-s ingatlan, ha az 1/1-es tulajdon, akkor azzal a vagyonnal a legfelső 2%-ba tartozol.

Tehát nem indokolt azt érezni, hogy kevesebbed van az átlagnál.

Egy portfóliós cikk elemzi ezt a vagyonosi réteget, onnan van az adat, remek cikk.

2020. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

# 1


Mit dolgoztok?


# 2


Belinkelnéd a cikket?

2020. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Ha a házam, műhelyem, nyaralóm össz értékét nézem, akkor összejön a 65milla.

Asztalos vagyok, főleg fával foglalkozom, de azért átlagosan 3-5bútorlap főleg panel konyha be becsúszik havonta.

3 éve vagyok vállalkozó, tavaly már 17milliót kerestem összesen (profit).

De 10 ev alatt amíg beosztott voltam, 2012-től ott is megvolt a havi 300+ ami a kisebb nagyobb fusikból csurrant cseppent.

A műhelyem és a házam örökség részét képezték, persze nem mai formájukban, pusztán 2 testvéremet kellett kivásárolnom.

33/f

2020. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Megjött a sztárasztalos.
2020. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

1-es vagyok, szanalmas az irigyek lepontozasa...

Teruleti kepviselo vagyok, parom pedig koztisztviselo. Kettonk atlag havi bevetele 800e ft ennek felet el tudjuk tenni. Rengeteg hozzank hasonlo vagy sokkal jobban kereso párt ismerek.

2020. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mit vártál? Java része gyk felhasználóknak unalmában pötyög itt... mert epp nem a műszakban vannak... valahol keseregniük kell a rémes életükről. És leszólni mindenkit, aki azt meri álítani, hogy megél ma magyarországon.
2020. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
# 4 múltkor ugyan ezzel etetted a népet, csak akkor még 23 éves voltál :D sok madár meg bevette
2020. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

3: Nem a Portfólió írta, rosszul emlékeztem.

Tessék:

[link]

2020. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6: Nem irigység, azt is lepontozzák, aki kérdez.
2020. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!