Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ismert ingatlan kereső oldalt...

Ismert ingatlan kereső oldalt keresek mert házvásárlás elött állunk és nincs sok ami igényeinknek megfelel. Tudtok megfelelő oldalt?

Figyelt kérdés
Jófogáson nem találtam nekünk megfelelőt

2020. márc. 23. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ingatlan.com a legnépszerűbb.
2020. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Marketplace látod a ki venne meg , aztan ha nem szimpi had repüljön .
2020. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozom.


A legtöbb ingatlan amit most hirdetnek, azt nem most hirdetik, hanem vagy 2-3 éve akár. Beragadtak, ócska, lepukkantak, vagy túlárazottak, vagy jó házak rossz helyen.


Ami ténylegesen érték, az nem sokáig van fent, vagy pedig hamar elkel, esetleg még meg sem kell hirdetni már van vevője.


Te se csodálkozz hogy nem találsz.

2020. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ami igényeinknek megfelel"

Több évig kell nézni a kínálatot. Az nagy mázli, ha 2 éven belül megvan. Lehet, hogy ami megfelelne, éppen lakják, és a tulaj élethelyzete később változik majd és akkor dobja piacra az ingatlant. Én sokszor voltam így, hogy tudtam, hogy hol van olyan, amilyet szeretnék, csak hát nem volt eladó.:)

2020. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, ha a jófogáson keresel, nem is csodálom. Ott még jól keresni sem lehet, nem ingatlanra van kifejlesztve a felület.

Az ingatlan.com a fő találkozási helye az eladóknak és vevőknek.

Drága, de legalább jó.

2020. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!