Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes ingatlanost megbízni...

Érdemes ingatlanost megbízni lakáseladáskor? Magánúton hirdetem, de senki sem keres, csak ingatlanosok, akik állítják, hogy nekik vevői adatbázisuk van.

Figyelt kérdés
Tényleg vannak vevőik, és hamarabb értékesíteni tudnák, mint én magam, vagy ők is csak várnak a vevőkre és semmivel se lenne gyorsabb az eladás?

2020. márc. 30. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vannak akik ugyan úgy ingatlanirodán keresztül adják el, viszont ők se ingyen adják el. Persze ha ez nem gond akkor lehet jobban jársz.
2020. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Szia,pesti ingatlan?
2020. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Egy próbát megérhet, viszont ha elkezdi hirdetni az ingatlanos,te nem fogod tudni. Kizárólagossal kevesebbet kell fizetned neki, de van, hogy nem foglalkoznak az ingatlannal, neki tökmindegy a 6000 lakás közül melyiket veszik meg először.


Nálam olyan volt, hogy megbíztam ingatlanost, és egyáltalán nem foglalkozott vele.

Felmondani nem tudtam a szerződést, nekiálltak velem szemétkedni, én nem hirdethettem meg.

Ezen bepipultam, feltettem hirdetni, 1 hét után meg is vették.

Az ingatlanos azóta is várja a pénzét. Hát addig álljon fél lábon.


Ha nem vesznek meg egy ingatlant, az nem csak a jól rásózom szöveg hiánya miatt van, hanem valamiért túlárazott. :(

2020. márc. 31. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem Bp. Vidéki megyeszékhely. Nagyon nagy a kínálat. Már a járvány miatti korlátozás előtt hirdettem és nem volt érdeklődő.

Nem tudom, egy ingatlanos hogyan tudna több vevőt előcsalogatni. Mind azt mondja, hogy készpénzes vevőik vannak. Meg hogy nagy befektetői adatbázisuk. Ez a sok állítólagos vevő miért nem hívja a magánhirdetőket?

2020. márc. 31. 06:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem volt érdeklődő... mindig csodálkoznak az eladók. Talán mert túlárazott? Rossz helyen van? Cigány a szomszéd és ezt mindenki tudja? Nem sorolom mik lehetnek az okok.
2020. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ja hát ha mocskosul drágán hirdetsz egy használt lelakott rossz környékén lévő cigány szomszédú panelt, akkor ne csodálkozz...


Add annyiért, ahogy 2014 környékén mentek az ingatlanok. Garantálom, hogy hamar lesz rá vevő.

2020. márc. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha minden túlárazott, akkor én sem adhatom olcsóbban, mert szeretnék helyette másikat venni, és ha én olcsón adom, más meg drágán, akkor nagyon bukok rajta. Nincs túlárazva, csak alkalmazkodik a piacon most látható árakhoz. Amelyek összességében valóban túlárazottak.
2020. márc. 31. 08:18
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Ez a gond látod, mindenki a másét nézi, és azt hogy ő annyiért tette fel akkor én is. Aztán megy a pislogás.


Van az a bizonyos hirdetési ár (hónapokig, évekig, vagy sose adja el), és az amiért el is kel...

2020. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem semmivel sem lenne gyorsabb az eladás! Fel kell tenni a megfelelő hirdetési portálokra az ingatlant és türelmesen várni. Viszont szerintem a piaci helyzet alapján most a vevők is várnak hátha lejjebb mennek az árak.

Ingatlanos eléggé le fog húzni, raádásul még akkor is fizethetsz neki ha végül te adod el az otthonod, mert ilyen szerződést kötnek.

2020. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

2 hónap alatt fel lehet húzni egy házat. 2 havi munkabér. És az új lesz.

Egyesek kétszer drágábban adják, mint amennyiért egy új ház felépülne.

Emiatt még többen inkább építkeznek és nem használtat vesznek.

2020. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!