Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik megyeszékhely lenne...

Melyik megyeszékhely lenne megfelelő számomra (minimális legyen a rejtett erőforrások száma, illetve nagyon kevés külföldi/turista)?

Figyelt kérdés
Esetleg megyei jogú város is lehet, ha megfelel az elsődleges szempontjaimnak.

2020. ápr. 12. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Miskolc,Salgótarjan
2020. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elsö,az ellentétét javaslod annak amit szeretnék.
2020. ápr. 12. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Szolnok.
2020. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Békéscsaba. Nagyon kevés a turista a kolbászfesztivál és a csülökfesztivál kivételével, de az évente 2x3 nap. Rejtett erőforrások ugyan vannak, de nem sok, és még viszonylag egy helyre csoportosulnak. Szóval nem szerteszét laknak a városban.
2020. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Tatabánya, Zalaegerszeg, talán még Szolnok

Egyik sem a turizmusáról híres, és annyira nem is egy fertőzött városok, de olyan nincs ahol egyáltalán nincs.

2020. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nyíregyházát,Debrecent,Miskolcot,Salgótarjánt ismerem.


Nyíregyházán sokan vannak bár nagyrészt egy-két utcára koncentrálódnak. Ehhez képest Miskolcon valósággal hemzsegnek ha Nyíregyháza 1X, akkor Miskolc az 2X, Salgótarján pedig megközelíti Miskolcot.


Debrecenben nincsenek olyan sokan a romák de az meg egy mini Budapest,rengeteg a külföldi egyszer sem tudtam ott elmenni hogy ne láttam hallottam volna nagyon sok szinesbörüt(föleg amig vmi menekülttábor volt a közelben) illetve arabot/ázsiait. Nagyon multikulti érzésem támad ott,nem érzem jól magam abban a környezetben.


Békéscsabáról csak annyit tudok hogy egy ott élö ismerösöm panaszkodott hogy a McDonalds bezárásra került de már évek óta nem beszéltem vele.


Szolnok pedig sokszor szerepelt a médiában hogy az ott élö eröforrásokkal baj van,szóval nem tudom.


Zalaegerszeget,Tatabányát nem ismerem,nem tudom,majd utána járok.

2020. ápr. 13. 09:03
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg Kecskemét. Van olyan városrész, ahol vannak erőforrások, de csak egy helyen, a város szélén. Munka van dögivel, jó fizetéssel. Szórakozni viszont ne akarj, mert nincs sok lehetőség. Emiatt nincsenek is turisták.
2020. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben egészen minimális a rejtett erőforrás, így nagyon jó a közbiztonság - viszont rengeteg külföldi van általában (még a vírus sem tudott sokat tenni ellenük - igaz, nem is ez a cél, gondolom)

Úgyhogy az nem a te pályád!

2020. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy ez, vagy az: vagy erőforrás, vagy turizmus.

Olyat nem tudok mondani, ahol egyik sincs!

A legtöbb helyen ahol nincsenek erőforrások, ott garantált az idegenforgalom: Eger, Debrecen, Szeged(?).

Talán Szekszárd lenne számodra ideális, de ott erőforrás-ügyileg nem vagyok teljesen képben.

2020. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Most Debrecen a legfelkapottabb.

Az öcsém ott tanul. Nagyon nem akart oda menni, most meg nem akar már haza sem jönni.

Amikor elmegyek hozzá, hatalmas bulikat csapunk.

Legutóbb a Víztoronyban (is) voltunk, baromi jó koncert (is) volt, másnap az új fürdőbe mentünk józanodni.

Én még ilyen strandot nem láttam az biztos, eldobtam az agyam.

Az árak igazán kijózanítóak voltak.

Szépek (tiszták és ápoltak) a villamosok és a trolik.

2020. szept. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!