Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikor lenne érdemes lakást...

Mikor lenne érdemes lakást eladni, majd másikat venni helyette?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy vajon meddig emelkednek a lakás árak, hogy érdemes lenne eladni lakást, majd jobbat venni helyette.
2020. máj. 3. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, csak ezzel az a bibi hogy most mindenki nyomott áron akar venni így a vevők is kivarnak.
2020. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%

Mi már fél-1 éve eladtuk szerencsére az ingatlanjainkat, mert sejtettük hogy ez lesz, megint mint 2008-ban. Az ingatlanok eladhatatlanok, csak hosszú évek alatt, nyomott áron lehet majd eladni őket. :(

De sok sikert minden eladónak!

2020. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az a pofátlan amikor kimegyek, és kiderül hogy statikailag a ház romokban, alá kell alapozni, javítani, födémet erősíteni, mindez nem derült ki a hirdetésből, teszi a hülyét az eladó hogy nem tudta, közli a statikus hogy 10 milla javítani olcsón, amúgy határ a csillagos ég, és tartja az árat. de azért 5 éve rohasztja a piacon, az nem gond hogy még egy tél és bezuhan a tető, és a többi. ez pofátlan. és de, van rá pénzem a meghirdetett áron, de ha ráköltök még 20 millát, akkor ahelyett már újat is vehetek.
2020. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak pofatlan húzások mindkét oldalról ez nem vitás. :)
2020. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha cserélsz, azt kvázi mindegy mikor teszed, az olló kb. ugyanakkora. Ha olcsón tudok venni, akkor olcsón is tudom eladni az enyémet. Ha drágán tudok venni, drágán is tudom eladni.
2020. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#12 A sz*kat nem is lehet eladni, csak talán-talán évek alatt, nyomott áron. Ami jó ugyanúgy elkel. Pont ezért nincs a piacon csak a sok hulladék, vagy pedig túlárazott jó ház, mert a köztesek kérészéletűek.
2020. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

4: Van az húszezer is mutatom (bár gondolom, jobban tudod):


[link]

2020. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

Most kell eladni, amíg jó áron el lehet adni. (viszonylag)

De később amikor már fillérekért árvereznek mindent, akkor mi lesz?

Add még gyorsan el! Jobban jársz, minthogy kivárod ennek az őrületnek a határait

2020. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
18: Ugyanaz lesz, mint 10 éve, az eladók még mindig próbálják az utolsó balekokat megfogni a jelenlegi árakon, aztán majd két év múlva jönnek a kényszereladások, 20-40%-al olcsóbban.
2020. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reménykedem sikerül, mert felénk ez a fajta lakás a legolcsóbb kategória. Ha meghirdetem, ez lesz a legolcsóbb a környéken, ezért gondolom, hogy van remény, és hogy valakinek jól jöhet.
2020. máj. 3. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!