Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A káposztásmegyeri Farkaserdő...

A káposztásmegyeri Farkaserdő mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Úgy értem, sok a csöves? Sokan járnak oda drogozni? Az erdőtől 2 percre vennék egy lakást, mert nagyon tetszik, hogy egy fővárosban ilyen közel legyek a természethez.

2020. máj. 4. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
KB.. semennyire.
2020. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem te vagy Piroska akkor nincs mitől tartanod.
2020. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Gyerekes csalàdok, futók, kutyások járnak oda. Csöves az nincs, c-se. Rendezett hely.
2020. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Környék oké, közlekedés oké: Újpest vár! :)

Sztem ki ne hagyd a lehetőséget, mert egy életen át bánni fogod!

2020. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dorci1999 válasza:
100%
Nem veszélyes. Mindenféle korú ember sétál arra, pl: anya kisgyerekekkel, nyugdíjasok, középkorúak, tinik. Eddig jól szituált, középosztálybeli emberekkel találkoztam ott, akikre a deviancia sem jellemző. Nem találkoztam soha drogosokkal, vagy hajléktalanokkal, vagy egyéb rossz arcokkal ott. Pedig sokszor jártam arra. A környékén ahol a lakások vannak, az jó és nyugodt környéknek számít.
2020. júl. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2%
Veszííílyes!
2020. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Teljesen jó! Sokkal biztonságosabb, mint pl. a Normafa. Hajléktalan nincs, drogosokról pletykák voltak régen, de sose láttam.
2021. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta már itt élek, tényleg teljesen biztonságos. Füves kölyköket szoktam elvétve látni, de nyilván a drogosok alatt nem rájuk gondoltam. Maga a környék is nagyon jó a közlekedésen kívül, bátran ajánlom bárkinek, aki Káposztásmegyerrel szemezget.
2021. aug. 25. 13:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Füves kölyök mindenhol van, én is találom a sok pici zacsit.

Újpest központjában lakom, metrótól úgy 5 percre, és mégis élhető, nyugis, zöld környezetben. Lakás keleti fekvésű, parkra néz, nem parkolóra.

Nem tudom, ki érzi még úgy, hogy az egykor szegény "munkáskerület"

Budapest 23 kerülete közül bizony benne van a top 3-ban, de szerintem igen.

Főleg azok után, amit néhány istenített helyen, a budai oldalon tapasztaltam.

A belvárosban még akkor sem laknék, ha fizetnének érte. Ha pedig lenne módom "kiadásra" további ingatlant venni, azt is a sok tudatlan által ismeretlenül is lesajnált Újpesten keresném.

Remélem, később is igazolva látod majd, hogy megbántad volna, ha kihagyod. :)

Egészséget, minden jót, üdv.: #4 :)

2021. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!