Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ebből lehet még alkudni?

Ebből lehet még alkudni?

Figyelt kérdés

Találtam egy telket, áron alul hirdetik. 850 nm, a kb 3 millio lenne egy hasonlo, de ez csak 2.4.


Viszont uj utcat nyitnak a vegeben igy sarok leszek, 240 nm elveszik. Nem nagyon erdeklodnek utana mert regota fenn van, 2-ért szerintetek meg lehetne venni?



2020. máj. 13. 08:12
 1/4 anonim válasza:
Igen.
2020. máj. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na neeee... ti most komolyan mindketten idetévedtetek? Eladó és lehetséges vevő egyszerre?

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..


Avagy már azt tervezed, hogy megveszed és az önk. vásárolja meg az útnak a területet tőled, csak az egyszerűség miatt írtad így, hogy "a telkemen..."?

Ha nem, akkor azt alkudd le, amit kap kompenzációt! :D Úgy egyébként meg lehet próbálkozni, miért ne? Én egy a környéken lévő telkekhez képest féláron hirdetett telekből alkudtam 300e-t, úgy, hogy én voltam az első érdeklődő. Nyűg, volt, beleegyezett!

2020. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egyszeruseg kedveert irtam.
2020. máj. 13. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
leraksz elé 200db 10eft és megkérdezed áll az alku valószínűleg állni fog neki
2020. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!