Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakáslízing megéri 2020-ban?

Lakáslízing megéri 2020-ban?

Figyelt kérdés

1 hónapja lettem egyéni vállalkozó(netpincérnél),és elég jól keresek ahhoz hogy pár éven belül szeretnénk lakást venni a párommal,de nem tudom hogy a hitel vagy a lízing éri meg? Oké hogy lízingnél nem szereplek tulajként a papíron míg ki nem fizettem,de a bank hitelnél ugyan úgy elviheti ha nem fizetek. Ha rendes fizető vagyok akkor mindkét esetben a végén miénk a lakás. Miért rosszabb és kevésbé népszerű a lízing? Ahogy nézem lízingnél sokkal inkább finanszíroznak és a törlesztő is kevesebb valamennyivel, és még ha a végén nagyobb összeget is kell kifizessünk van 20 évünk összeszedni azt.

Mondana valaki érveket vagy ellenérveket a lízingről?



2020. máj. 19. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, többe kerül.

20 éves távlatban nem kevéssel is akár.

1 hónapos egyéni vállalkozásra meg nem fognak neked lízingelni.

2020. máj. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt ugye elolvastad hogy pár éven belül,nem egy hónap után?
2020. máj. 20. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

A kérdés így szól:

"Lakáslízing megéri 2020-ban?" Szóval nem kellene kioktatni azt aki hasznos választ ad, csak neked nem tetszik!

Szerinted tud(hat)ja bárki is, hogy mi fogja megérni "pár év" múlva.

Meg egyáltalán EV. leszel pár év múlva, meg "elég jól" fogsz keresni pár év múlva?

2020. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!