Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol lehet jobb élni Tatán,...

Hol lehet jobb élni Tatán, vagy Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Tatára szeretnék költözni, de se házat, se munkát nem találunk ott. Utóbbi biztos akadna idővel, piacképes diplomáim vannak, de Fehérváron már most is sokkal több a hirdetés.

Ház pedig nyilván van, csak nem a mi árkategóriánkba, Fehérváron meg 1-2 akad, ami még beleférne nekünk.

Nem ez fogja eldönteni bennem, csak Tata nagy szerelem, és nagyon nehezen engedem el, így gondoltam kicsit szórakoztatom magam azzal, hogy kiírom, mert kíváncsi vagyok ki, hova menne a helyemben. Tapasztalat is érdekel, ha járt valaki hasonló cipőben.

(gondolom nem sokan éltek mindkét helyen, így olyanok szavazatára számítok, akik legalább jártak már mindkét helyen, megélték a hangulatukat)



2020. máj. 21. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Tata
Székesfehérvár
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Tata szebb hely, viszont Székesfehérvárhoz közel van a Velencei tó, és több a munkalehetőség.
2020. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Csak a meló miatt ajánlom Szfvárt. Tata gyönyörű de nincs megélhetési lehetőség.
2020. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Attól nem lesz előbb megoldás, hogy többször kiírod.

Tatán nincs semmi, a közelben nézelődj, Tatabánya, Oroszlány stb. lehetnek állások. A kettő közül én Tatát választanám, de csak ha lenne pénzem jó helyen házra, mondjuk a tó környékén.

2020. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még sose írtam ki erről kérdést,lehet hogy van egy sorstársam?

A munka aggaszt kevésbé, biztosan kapnék, de ház az nincs...

Tatabánya, Oroszlán jobban taszít, mint Fehérvár és a mindennapokba nem számít, hogy 8 km vagy 20 km a táv Tatától, nem ott élnénk, és a közelség szerintem ezen nem segítene.

Felpont mindenkinek jár, csak megértésre vágytam, hogy Tata tényleg jó hely és mások szerint is nehéz lemondani róla.

2020. máj. 21. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

#4

Ha Tatára vágysz, akkor legyen Tata, még véletlenül sem más!

Ház is biztos van, csak el kell menni, a helyszínen érdeklődni és nézelődni. Vidéken sokan még most is csak a kapura írják ki, vagy önkormányzatnál, boltban, postán, kocsmában tudják csak.

Esetleg te tegyél ki ezeken a helyeken egy A/4-es papírt, letéphető telefonszámmal a keresési feltételeid szerint.

Én saját káromon megtanultam, hogyha valahova nagyon vágyódik az ember és mégis kompromisszumot köt, akkor nem lesz boldog.

2020. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Neked Tatán!
2020. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!