Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Várható olyan mértékű áremelke...

Várható olyan mértékű áremelkedés a vidéki nagyvárosokban az elkövetkező 8-9 évben hogy 25 millió forint sem lesz elég semmire?

Figyelt kérdés

Pesszimista számításom alapján 25 millió forintom lesz addigra és akkor mindenképpen szükségem lesz már saját ingatlanra, elsősorban Győr érdekel.


Elszeretném kerülni a hitelt, szüleim nem tudnak segíteni, párom nincs és nem valószinű hogy lesz.


Mit várhatok, van e vmi kilátásom a jövőre nézve így.



2020. jún. 1. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Igen addigra már semmit se fog érni annyi pénz
Nem, biztos hogy kapok majd normális állapotú elhelyezkedésü ingatlant
Nem lehet megjósolni
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a megyében lakom. Az elmúlt pár évben a tervező asztalról elkeltek a kecók. De már a korona vírusos mizéria előtt pár hónappal megváltozott valami. Azóta látok itt lakóparkokat ahol a lakások harminc százalékát sem sikerült eladni ezeken az árakon. Sztem itt nagy növekedés az árakban az elkövetkezendő pár évben nem lesz, de ez a saját véleményem. Lehet ettől függetlenül bármi.
2020. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Győrben eddig életemben egyszer jártam átutazóban. De úgy tudom, hogy az Audi betelepülése óta nem egy olcsó város. Nem tudom most milyen árak vannak arra. De 8-9 éve elég hosszú időtáv. Bármi lehet addig. Szerintem egy felújítandó garzon külvárosban beleférhet, de én is csak találgatok.
2020. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Győr, Debrecen, Kecskemét, stb... Megjósolhatatlan, ha bezár az összeszerelő üzem valamelyik faluban és utcára kerülnek a droidok, abból teljes összeomlás lesz. Ha nem zár be, esetleg még terjeszkedik is akkor viszont még jobban kilőnek az árak.
2020. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!