Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csok illetve babaváró milyen...

Csok illetve babaváró milyen mértékben járult hozzá az ingatlanok áremelkedéséhez?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #babaváró #szingliadó #Méhbérlet #Fizessenazegyedülálló
2020. jún. 13. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Kulcsszavakból látszik, hogy csak provokálni szerettél volna.
2020. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az áremelkedés fele a családtámogatás miatt van. Érdekelne hogy mások hogy gondolják.
2020. jún. 13. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

1: Azért mert a témát diplomatikusan kerüli az ingatlanos média, még így van. CSOK/babavárót szinte azonnal beárazta a piac, főleg az új építésűek.

Kérdező: nagyjából ez lehet a helyzet, ehhez add hozzá még az airbnb-s őrületet, az alacsony kamatozású hiteleket, illetve nyilván valamilyen szinten a jövedelmek is nőttek.

2020. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mértékben, hogy maga Matolcsy állította nemrég, hogy hibás a koncepció.

Szerintem ilyen alacsony kamatkörnyezet mellett csak az új építésű lakásokra szabadott volna kiadni CSOK-ot. És bizonyos értékhatárig.

Használt lakóingatlanra viszont korszerűsítésre kellett volna egy komolyabb hitelprogram, ahogy állami bérlakás program is.

2020. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokban.Könnyebb ingatlanokhoz jutni,mert van miből.

Az ilyen kormány "ajándékok" ár felhajtó hatást váltanak ki .

Ez sok fiatal beetetése.Vannak akik erre kényszerülnek,aztán majd évekig nyögnek.Ezeket a kis jövevényeket hosszú éveken át el is kell tartani ,ruházni,tanítatni,aztán munkahely is kell neki.

Hogy lesz a jövőben,arról már nem szól a mese délután.

De itt a példa a nyugdijasok javadalmazása.Itt ugyan nem baj,ha sokan halnak meg,kevesebb nyugdijat kell kifizetni,kevesebb gyógyszert kell a TB nek támogatni.Az orvosi ellátás meg megérne 1 misét is .

A Fidesz csemeték már szinte mind felnőttek már !?

A jól fizető munka helyeket be is töltötték már .

Lehet lepontozni,hogy én is provokatív vagyok .

2020. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!