Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pécs környéke, Szentlőrinc....

Pécs környéke, Szentlőrinc. Megéri ide költözni?

Figyelt kérdés
Ott van egy vasúti csomópont, gyakran mennek vonatok Pécsre, Budapest felé is. Busz is gyakran megy Pécs felé. A menetidő 15 perc körül van, ha úgy nézzük előbb bent vagyok a városban, mint Pécs külvárosi részeiből. Házat vennék. Persze mennék Pécsre, de ott jóval drágábbak a házak (ahol olcsó ott meg tudjuk miért), ezért nézegettem a környéket is, ez a kisváros tűnik a legjobbnak. Ez egy kompromisszumos megoldás lenne, mert nekem Pécs lenne kedvezőbb munka, tanulás céljából.
2020. jún. 15. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem neked az alapján amit leírsz megéri.

De nézz előtte azért körül ott melyik utca milyen,lakosok összetétele...stb. esetleg ülj be a helyi vendéglátó egységbe ott sok minden kiderül:)

2020. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván "megéri", ha Pécsen tanulsz, dolgozol és annak a centrumában nem tudsz venni.

15 perc az nem távolság, nekem annyi az utcánk sarkára kiérni.

Valóban nagyon nézd meg a közelebbi-távolabbi szomszédságot!

2020. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Írd már meg légyszi ha egy ideje ott élsz mik a tapasztalataid. Én is gondolkoztam oda költözni majd illetve még Dombóvár ami esetleges lehet.
2020. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam Dombóváron, de ott nem sok minden van, viszont 8-10 millió körül egész jó házak vannak, szerintem annyiban jobb, hogy közelebb van Budapest, Siófok, Kaposvár, úgy tudom lesz egy kerékpár út is Siófok felé. Komló is szóba jött, de ott meg sok a c.

Nekem fiatalként jobb lenne Pécs vagy a környéke, az egy Balaton ami hiányozna innen (bár így is egy évben ha 2x elmegyek).

2020. jún. 17. 21:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Komlón sok a c? De bizti van olyan rész is ahol nem.

Amúgy aranyos kis szoci bányászváros.Voltam ott többször is. Dombóváron viszont a fürdő ezzel pótolhatod némileg a Balcsit,de am.bárhonnan utazhatsz Balatonra XD:)

Na szóval ha költöztél akkor légyzi ne felejts el :)))

2020. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
55%
Meg
2020. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
55%
Igen
2020. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Szentlőrincen nőttem fel családi házban. Nem rossz város, csak olyan semmilyen, tipikus kisváros, de azért mégse egy falu, ahol mindenki ismeri a másikat.

Ha ragazkodsz a családi házhoz, akkor megéri. Én úgy voltam vele, hogy inkább egy lakás Pécsen.

2020. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy Pécs olyan jó lenne? Én itt élek, de alig várom, hogy elköltözzek innen. Nagyon kezd lepusztulni a város, egyre kevesebb a fiataloknak szóló program (nem a járvány miatt), a fizetések a béka segge alatt. A belváros valóban szép, de azon kívül a többi részt inkább hagyjuk. Komlóról jó, hogy letettél az egy lepusztult fertő lett, valóban rengeteg a cigány, ráadásul a rosszabbik, balhézós fajtából. Nem véletlenül olyan olcsók ott a lakások.
2020. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es merre szeretnél elköltözni?
2020. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!