Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy lehet megszerezni, egy...

Hogy lehet megszerezni, egy 200.000.000 Forintos házat?

Figyelt kérdés

Most nézem a házakat, és eddig csak egy 200.000.000 Forintos (eladó) házat találtam a kínálatban, ami igazán tetszik. Tudom, hogy ez sok pénz, de mégis csak ezek a kategóriák érdekelnek. Ez köt le, ez az álmom. Ebben látom a fantáziát, a jövőt, és ebben szeretnék élni. Ezért a házért már szívesen dolgoznék, és elhinném, hogy meg tudom szerezni "magamnak/magunknak" ezt a házat.

Csak hogyan? Milyen módon? Mi lehet az útja, egy ilyen ház megszerzésének? Mi lehet az ésszerű megoldás? Az adu ász?


Mindig azt mondják, hogy merjünk nagyot álmodni, és minden okkal történik, legyenek céljaink az életben, na most ezek megvannak. Mi a következő lépés?


Én nagyon tapasztalt ember vagyok, édesapám barátainak voltak hasonló jellegű tulajdonai. Szóval láttam már olyat, hogy valakinek van ilyene, illetve hogy tényleg el lehet érni nagyobb szabású célokat.


És még jó a probléma megoldó készségem is. Feltalálom magamat, kreatív vagyok, stb.


Szóval kérnék most tanácsokat, meglátásokat, bíztatásokat, értékes válaszokat, minden pozitív jellegű kommentet szívesen fogadok, de a nagyon negatív kritériumokat, és értelmetlen beszólásokat most mellőzzétek, az nem visz közelebb a célom elérésében!


Ötleteket kérek, terveket, megoldásokat, esetleg tapasztalatokat, hogy ha volt már ilyene valakinek, akkor azt hogy sikerült elérni, stb..



2020. júl. 15. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

A munkám miatt elég sok ilyen házban megfordultam már, sok embert ismerek még magasabb értékű ingatlannal is.

Ahogy láttam sok embert el is veszíteni ezeket, amikor már havi 1 millió volt rajta a törlesztő.

Ezek a házak sajnos nem igazán a kreativitásból épülnek fel, meg az egyéb hasonló képességekből amiket felsoroltál.

Amíg a tulajok összeszedik a rá valót addig merőben alvilági dolgokkal foglalkoznak, majd amint elérték a kívánt szintet abbahagyják és a tőkéből elkezdenek valami teljesen legálissal foglalkozni és onnantól azt mondják, hogy abból van a pénz, esetleg már köztesen is, így tisztára mossák. (pl építőipar) /akik nem tudják a csúcson abbahagyni azokat szoktuk látni a híradóban/.

Ilyen értékű házat azért nehéz becsületesen összekalapálni idehaza készpénzben.

2020. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Sok a fenntartása. Pénzben és munkában is.

Olvass bele a házimunka kategóriába is, egy 55 nm-es lakással is napi hány óra munka van.

Kell mögé egy olyan vagyon, ami havi 2 M-t kitermel.

Meg kell tanulnod megszerezni és menedzselni egy akkora vagyont.

2020. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Különben hány nm-est nézel?
2020. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha havonta megspórolsz egy millát, akkor 20 év múlva a tiéd lehet...
2020. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Azért ez elég egyszerű. Ki kell fizetni és a tiéd.
2020. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet megszerezni, egy 200.000.000 Forintos házat?"


Csak eladsz egy 300.milliósat és még marad is zsebpénzed.

2020. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
3# a ház 470 nm, a telek területe meg 4000 nm..
2020. júl. 15. 16:27
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
És minek neked 470 nm, bújócskázni?
2020. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Én eladnám akár 175 millióért, 50 ért építenék egy mini palotát(100 m2) magamnak minőségi anyagokból. A 125 millióból pedig befektetéseimből megélnék munka nélkül életem végéig.
2020. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a házat kell megszerezni, hanem a pénzt. És nem csak a ház árát, hanem olyan havi bevételt, amiből fenn tudod tartani, pl. kifűteni vagy rendbe hozatni, ha valami elromlik, ha nincs rá időd, fizikai erőd, akkor még személyzetet is tartani.
2020. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!