Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hová költöznél? Budapest vagy...

Hová költöznél? Budapest vagy Miskolc?

Figyelt kérdés
Melyik város szimpatikusabb? Hová érdemesebb költözni? Mindenféle téren. Közbiztonság, szórakozás, megélhetés, ismerkedés stb

2020. aug. 14. 21:51
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
75%
Budapest
2020. aug. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
65%
Én Budán lakok és imádom. Pestre én sem költöznék. Szeretem a hegyeket.
2020. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
76%

5 millió Miskolcon egy lakás?!?!?! HOL?!?! AZONNAL LINKELD A HIRDETÉSEKET!!!!


Merthogy Miskolcon is 15 millió már egy lakás inkább...


Miskolc...

Tele van már cigánnyal. Elszaporodtak és ez csak egyre súlyosabb lesz, ráadásul egyre rohamosabb mértékben.


Közbiztonság? Nem tudom... Kérdezd meg azt a 24 éves férfit, akinek úgy összeszabdalták az arcát, hogy még a nyelvéből is kivágtak egy darabot a fogaival együtt. A BELVÁROS KELLŐS KÖZEPÉN!


Munkalehetőségek? A Bosch négy műszakos állásában túlórával akár Bruttó 260 ezer forintot is hazavihetsz! Persze akadnak jó állások is... Ha szerencséd van, alig 10-szeres túljelentkezés lesz.


Szórakozás? Hát a központi szórakozóhely (nem nevezem meg) egy tróger primitív hulladék, ahol videodisco jóvoltából megy az "anyád megvolt 92-ben" szintű zaj. De nem baj, legalább a pultosok lehúznak, a kidobók pedig szívesen pofozzák a védekezésre képtelen részegeket.

Más szórakozóhelyek elvétve.


Miskolcról menekülni kell.

2020. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
60%
#13 köszi, vártam, ki lesz az első "Miskolcon naponta megölnek mindenkit" válaszoló :/ te komolyan pár, nagy port felvert bűnesetből általánosítasz? Budapestről hányat linkeljek az elmúlt hónapokból is? (belváros közepéről is, gyilkosságot is). neked valami aprófalu való.
2020. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
79%

Sikerült a 2 legrosszabbat összevállasztani.

Ennél már csak az lenne durvább ha Budapest vagy Salgótarján lenne a kérdés.


Budapest mellett elsősorban az álláslehetőségek szólhatnak de közbiztonság terén mivel nagyváros, egyáltalán nem nevezhető a legjobb választásnak. Ezen a téren nem feltétlenül jobb mint Miskolc, a bünesetek fele Budapesten történik az országban.


Miskolc élhető város de semmi esetre sem lenne az elsők között mint választás számomra, mert kiemelkedően magas a brazilok szám aránya a többi megyeszékhelyhez képest ennél már csak Salgótarján rosszabb.

2020. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
16%
A városokban csak pénzért szenvedő birkák s bunkók vannak...s ez tükrözi a többi dolog színvonalát is persze, ami látszik.
2020. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
60%

Budapestre járok nap mint nap és màr utálom. Büdös, zsúfolt és tömegváros.

Miskolcon él a párom és tervezek odaköltözni. Beleszerettem a helybe. Minden be van lassulva, gyönyörű helyek vannak és a szakmámmal is el tudnék helyezkedni.

2020. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
82%

14-es, Miskolcon lakok, pontosan tudom, miről beszélek. Nem értem, mit kell ilyen erőltetetten kiforgatni a szavaimat. Azt mondom, hogy a közbiztonság és a rend az nulla.

De ez, hogy:

"Miskolcon naponta megölnek mindenkit"

Hol írtam ilyet, te gyerek...?!


Akkor a gyengébbek kedvéért:

Nem, Miskolcon sem ölnek meg minden nap valakit. Attól viszont a közbiztonság még pocsék. Arról meg ne is beszéljünk, hogy hány olyan eset van, ami nem derül ki, nem jelentik a rendőrségen (mert ugye a rendőrök nem igazán cselekszenek).


Ajánlom az esti órákban sétálni egyet a Tiszai pályaudvaron, az Újgyőrin, a Petőfi tér környékén, az Avason stb.

2020. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
47%

“Ajánlom az esti órákban sétálni egyet a Tiszai pályaudvaron, az Újgyőrin, a Petőfi tér környékén, az Avason stb.”

Pesten ennek a párja Kőbánya-alsó (de a Keleti sem fényes), Vajda Pétertől a Szigony, Diószegi Sámuel, Magdolna, Népszínház, Bérkocsis utca, Golgota és Kálvária tér stb környék, úgy kb a Blaháig. Minden városból ki lehet ragadni a fos részt, de ha valaki az alapján mond átlagot, az régen rossz.

2020. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
24%

19-es...

Azért mérjük már fel, hogy a teljes város hogyan oszlik meg, milyen mértékben vannak jó környékek. Mert itt Miskolcon is persze vannak jó környékek, de SOKKAL TÖBB A ROSSZ. És ez már csak még rosszabb lesz majd a kisebbség szaporodásával.

2020. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!